Piotr Stramowski

5,8
37 107 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Stramowski

Wcześniej nie znałam tego aktora,ale gdy go ujrzałam w serialu 2XL to poprostu mnie oczarował swoim wyglądem,wdziękiem,osobowością oraz talentem aktorskim.Rola,jaką gra w serialu jako Robert Wielgosz jest poprostu niesamowicie interesująca ( Takich mężczyzn już nie ma ) Ciekawa jestem jakim tak naprawde w życiu prywatnym jest Piotr Stramowski??? :-)

Martyna25

O tak, też jestem nim zachwycona ;) Mam nadzieję, że jego kariera się rozwinie i będziemy mogły go podziwiać jeszcze w wielu świetnych produkcjach ;) Oby!

Martha1990

No ja też mam taką nadzieję :-).Teraz gra w Na dobre i na złe psychiatre.Modle się o 2 sezon 2XL.

Martyna25

Ja w "Na dobre i na złe" po raz pierwszy zwróciłam na niego uwagę ;) Szkoda, że tak rzadko go pokazują. Ale w ostatnim odcinku całkiem sporo go było, więc można było się pozachwycać ;)

Martha1990

Tak teraz go będą częściej pokazywać,ale szczerze mówiąc nie podoba mi się jak on tam gra.Tak dziwnie gra i mówi :-(

Martyna25

W 2xl spodobał mi się jak go ujrzałam.Tam to super grał.Ta rola mu pasowała i dopiero w 2xl poruszył moje serce ;-)

Martyna25

Mi tam się podoba jak gra w NDINZ, życzyłabym sobie żeby powiększyli jego rolę w tym serialu i żeby też miał rozbudowane wątki... Może kiedyś się doczekam ;)

Martha1990

Dla fanów którzy chcą kontynuacji serialu ''2XL'' powstał profil na facebooku o nazwie ''Chcemy kontynuacji serialu 2XL'' dołączcie prosze :-)

Martyna25

ma 26 lat a wyglada na 40, moze lubisz takich co wygladaja o 15 lat starzej

pasikonik1977

W serialu 2XL i w NDINZ wygląda młodo :-) Wiem,że jest odemnie rok starszy.A w TNKŚ wygląda rzeczywiście na 40latka,ale to taka stylizacja.Aktor musi się podporządkować danej roli taka jego praca.Ale tak na marginesie to rzeczywiście wole go w długich włosach ;-)

Martyna25

wyglada staro jak na 26 lat, w innych serialach takze, po 40stce bedzie wygladal na 60. Taki Leonardo Di Caprio wiecznie mlody

pasikonik1977

W ''2XL'' wygląda młodo :-) Jestem od niego tylko rok młodsza i jest w moim guście jak najbardziej :-) Nie wszystkim musi się podobać.Więc nie ma co się sprzeczać pasikoniku1977. Pozdrawiam.

pasikonik1977

Może i lubię takich :-) Coś ci nie pasuje pasikoniku 1977 ????

Martyna25

Dajcie spokój, jak na moje oko ten facet bedzie jak wino, ma nieziemską urodę, i w wieku 40 lat będzie wyglądał tak samo dobrze jak teraz.

kasiek93

Kasiek93 masz racje.Dobre porównanie.Wino im starsze tym lepsze.Tak jest z nim.Jest przystojny i apetyczny,a z wiekiem będzie jeszcze bardziej apetyczny ;-)

Martyna25

Oby dostawał teraz ciekawe role. I chciałąbym go zobaczyć w warszawskim teatrze ♥

kasiek93

Obecnie występuje w 2 sezonie serialu To nie koniec świata :-) oglądasz???

Martyna25

No jaaaaaaasne, chciałabym mieć takiego doktora jak Adam ♥ a Piotr jako Adam wygląda zdecydowanie lepiej niż jako Robert :D

kasiek93

Ja chce go oglądam dalej w 2XL.Fani serialu na facebooku walczą o nakręcenie 2 sezonu ;-)

Martyna25

Ja bym chyba chętniej widziała go w To nie koniec świata, ale 2xl też był fajny :)

kasiek93

Ja tylko w 2XL chcę go oglądać ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones