Piotr Swend

6,5
408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Swend

25 .03. w tvp 1 o godz .23.00 film reportażowy o Macku Lubiczu będę oglądał ,wszyscy którzy chcą poznać jego życie powinni obejrzeć ten reportaż bo to tylko godzinka :) A można coś się będzie dowiedzieć może z niego o Piotrze :) Z tego co widziałem to będzie Maciek płakał za Rysiem :( .... Będzie też Martynka jego narzeczona ... Może pokażą a nawet na pewno jego Matke i siostre prawdziwą ? Trzeba to nagrać i dać na you tuba żeby każdy obejrzał kto się z tego chłopaka wyśmiewa żeby zobaczył jaki jest naprawdę Piotrek Swend . Mysle że ten dokument da jakieś świadectwo o tej postaci i ludzie coś się dowiedzą jakiego chłopaka prezentuje Klan .Powinni to zrobić już 6-8 lat temu a nie teraz ale lepiej pózno niż wcale bo Piotrka bardzo lubie i chętnie zobacze taki film.

Czytałem kiedyś artykuł o Piotrze Swendzie i przekonałem się po tym pozytywnie do jego osoby. Film tez zamierzam obejrzeć.
Cieszę się, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy nie oceniają innych powierzchownie.

Ma ładne siostry a on sam jest w porządku. Szkoda chłopaka, że się z niego w necie śmieją bo na to co może to robi dużo i cieszy się życiem. Życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że każdy obejrzy ten dokument i spojrzy na niego jak na normalnego człowieka a komiczną postać Maćka z klanu stworzoną przez scenarzystów bo dialogi jakie układają są nie do opisania...

kochamkinoo

Poziom "Klanu" jest faktycznie żenujący. Fajny chłopak. Nie wiedziałem jednak, że nie w pełni rozróżnia fikcję serialową od rzeczywistości. To mnie zaskoczyło. I fakt- siostry ma bardzo ładne.

felis5

Mój młodszy brat studiuje z dziewczyną która zna Maćka i wszystko co było widać w dokumencie to znaczy jego zagubienie pomiędzy światem filmowym i rzeczywistością to prawda.Moim ulubionym fragmentem dokumentu jest jak Piotruś\Maciek wspominał Ryśka z Klanu ze łzami w oczach.

CHDZ

Tak, to było mocne. Zastanawiałem się właśnie, czy oni mu czasami nie zrobili krzywdy pozwalając tak długo grać. Rozumiem, że ma to aspekt terapeutyczny i aktywizacja w tej formie jest ok. Tylko może w pewnym momencie zabrakło czujności- trzeba było reagować, kiedy tak silnie "wchodził" w rzeczywistość filmową. To takie moje spostrzeżenia po tym dokumencie. Nikogo oczywiście nie oceniam, uważam że chłopak ma ogromne szczęście żyjąc w otoczeniu tak fajnej rodziny i współpracowników.

felis5

Może się mylę ,ale to po części wina matki która mu w porę nie wytłumaczyła.Swoje zapewne też zrobili pracownicy telewizji którzy mu wmawiali że Ryszard jest jego ojcem itp.
Może sam sobie to wmówił żeby udawać że Martyna jest jego narzeczoną i wkrótce weźmie z nią ślub.Trudno powiedzieć kto tak na prawdę do tego dopuścił, w każdym razie wychodzi na to że oprócz zespołu downa Maciek ma na dodatek chorobę psychiczną...

CHDZ

Co do choroby psychicznej- tu się nie zgodzę. To po prostu efekt lekkiego/umiarkowanego upośledzenia intelektualnego- to niestety składowa zespołu Downa.

CHDZ

Myślę, że to przesadnie aby kogoś tu oskarżać. On po prostu porywa się temu tylko dlatego, że życie nie dostarcza mu wielu powodów do tego aby gdzieś odpłynąć w nieznane. Wszystko dzieje się w okół jego choroby a jego imaginacje dotyczą tylko tego czego mu najbardziej brakuje: ojca i duszy do kochania.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

wie ktoś, gdzie to można teraz obejrzeć?

użytkownik usunięty
konradinho86

Na you tubie oglądałem kiedyś ponownie ten dokument tak że napewno tam można znalezc :) Jeśli nikt tego nie usunął z tamtąd to raczej tam najlepiej zobaczyć .

konradinho86

na zalukaj jest

Tymbarkowa_2

dziękuję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones