Piotr Swend

6,5
408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Swend

klan ogladam rzadko,gdyz go nie lubie ale uwazam ze wszyscy powinnismy podziwiac piotrka za to ze pomimo tak ciezkiej choroby jest bardzo pogodnym dzieckiem nie siedzi w domu uzalajac sie nad swoja choroba tylko ma odwage wystepowac publicznie(nie wazne jaki jest stopien jego talentu)Podziwiam rowniez jego rodzicow za to ze walcza za wszelka cene o to aby ich syn wychowywal sie w srodowisku ludzi pelnosprawnych,nie uzalaja sie nad nim tylko dzielnie go wspieraja tak trzymac!

szwon_der

Zgadzam się.Dobrze powiedziane!!!!!!!!!!!!!!!!

Hitek

od razu wiadomo że wypowiada sie dojrzała osoba

I jeżeli to przeczytasz Piotr, to nie martw się złośliwymi komentarzami.
Po prostu banda małolatów która w Twoim wieku jeszcze nic nie osiągnęła zazdrości Ci że Tobie się udało pomimo choroby =)

Eveleena

moze nie dojrzala tylko sama mam problemy ze zdrowiem od urodzenia i wiem jak bardzo trudna to jest walka i dlatego tak bardzo rozumiem Piotrka

szwon_der

moje problemy sa co prawda mniejsze niz piotrka i nie mam statusu osoby niepelnosprawnej ale bylam pare razy operowana i to zmienilo moj poglad patrzenia na ludzi swiat i wiele innych rzeczy mnie sie udalo mam super przyjaciol rodzicow,chlopaka,itp teraz planuje zdac na prawo a do tego wszystkiego przez chorobe uwazam sie bogatsza wewnwtrznie i nie musze szpanowac na forum wysmiewaniem sie z chorej osoby bo to jest modne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones