Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Ashok Chopra

6,9
6 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Priyanka Chopra Jonas

super zagrała w FASHION innych filmów nie oglądałam więc nie moge nic powiedziec a wy jak uwazacie ?

użytkownik usunięty
ada565

Z tego co czytałam marna z niej aktorka,przynajmniej tak mi się obijało o uszy cały czas;)
Ale widziałam ją w 5 ciu filmach i uważam że gra całkiem OK:)

ada565

Jak dla mnie Prijana aktorsko bardzo się rozwinęła, o ile w jej pierwszych filmach możemy głównie podziwiać jej piękną buźkę, to teraz gra coraz lepiej, udowodniła to właśnie m.in w Fashion (jeden z lepszych jej filmów), czy 7 khoon maaf - chętnie oglądam ją właśnie w takich nietypowych, że tak powiem "mniej słodkich" rolach (Ok, cofnij - prawie zawsze chętnie ją oglądam, mam do niej wielką słabość :)) Z kolei ostatnio widziałam z nią Teri meri kahaani - i to pewnie wina tego okropnego filmu - średnio to się dało oglądać. Z niecierpliwością czekam na Barfi! No i właśnie proponuję Priyance skupienie się na aktorstwie, bo ostatnio poszła w stronę muzyki, co (oceniając jak narazie po jednej kiepskiej piosence która wyszła) uważam, za lekko zbędne...

Seniorita_Paulita

A co to za piosenka jak można zapytać? Chętnie bym posłuchała:)

peyton1989

Jeśli jeszcze nie widziałaś: http://www.youtube.com/watch?v=GnZ1yQO0NYs .Piosenkę nagrała z Will.i.am.
Mi się osobiście piosenka podoba (są gusta i guściki), dobrze się w jej rytmie spaceruje, biegnie do autobusu. :D
Pozdrawiam.

julCia69

Dzięki za linka:) odsłuchałam i pomimo tego,że nie przepadam za tego typu muzyką to jednak wpada w ucho kawałek. A Priyanka...cóż nie brzmi jak Priyanka:P aczkolwiek jestem mile zaskoczona:)
Pozdrawiam.

peyton1989

Utwór ma w sobie "to coś". I tak jak nie przepadam za Priyanką to muszę pochwalić ją za piosenkę. :) Chociaż ma kilka ról, w których mi się podobała ("Aitraaz", "Fashion", "7 Khoon Maaf", "Kaminey" no i "What's Your Raashee?").
Pozdrawiam. :)

julCia69

Hehe ja na tą piosenkę mam swojego rodzaju fazę teraz:P słucham i słucham:P Ja ją lubię w filmach,te co ty wymieniłaś to akurat bardziej ambitne,aczkolwiek nie widziałam jeszcze "Aitraaz" i "What's Your Rashee" chociaż ten drugi dzisiaj będę oglądać to zobaczę:)
Pozdawiam;)

peyton1989

Też tak miałam. :D Nadal lubię sobie posłuchać, a jak mi się włączy, gdy jadę komunikacją miejską to nie ma bata - muszę nucić. :p
"Aitraaz" - niby początki jej kariery, ale ta rola jej naprawdę pasowała. Może to z racji tego - a to jest moja opinia - że ma nieco wulgarny typ urody. Chociaż zbyt smutny koniec, jak na mój gust, ale lepsze niż pierwowzór z Douglasem.
"What's Your Rashee" - mimo, że długie (co wielu przeraża) to jednak genialne na swój sposób. No i ten czas szybko zlatuje, w ogóle nie odczuwasz tego. Priyanka miała nie lada wyzwanie - 12 ról to nie byle co. Pomimo, że zasiadałam do filmu z pewnym dystansem to jednak pod koniec byłam nim urzeczona. ;) Naprawdę warto! Opisz swoje wrażenia po seansie. :)
Pozdrawiam. :)

peyton1989

Priyankę będzie można usłyszeć (pod warunkiem, że pójdzie się na wersję z napisami) w roli Ishani w "Samolotach".
Pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones