Priyanka Chopra Jonas

Priyanka Ashok Chopra

6,9
6 494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Priyanka Chopra Jonas

co Priyanka ma wspólnego z Pinokiem???oboje są z drewna;)Priyanka może i jest piękna, ale aktorka z niej rzeczywiscie marna...

baazigar

hmm... "oboje są z drewna;)" bardzo twoja wypowiedz jest poprawna gramatycznie :) Ja bym tak szybko jej nie oceniała, ona dopiero się uczy i widać jej postępy z filmu na film wiec za jakieś 5 filmów będzie można ją dokładnie ocenić i będzie na pewno widać jak idzie do przodu...

joli

Cóż...jednak tak sie jakoś dziwnie składa, że jeszcze nie moja pamięć jest ułomna i działa tylko wstecz...jestem tu i teraz i wypowiadam się o mojej teraźniejszości. Gdybym chciała się zastosować do Twoich rad, nie miałabym nic do powiedzenie, prócz może ,,zobaczę" heh. Poczekajmy, może za 5 lat...:D

baazigar

Zgadzam się... Priyanka jest piękna i jest ozdoba filmów, w których gra. Nic więcej. No może za jakis czas będzie lepsza :D:D

magdu7

Wg mnie Priyanka jest piękna i jest również utalentowaną aktorką, no może nie jest najlepsza, ale przecież ona naprawde jest na początku swojej kariery! Ja dałam jej 10!

Shahrukhomaniaczka

Mnie się nie podoba. Przy Rai albo Mukhreji (pewnie źle napisałam) wypada blado.

Kinomaniaczka_

nie byłabym taka pewna tego

Shahrukhomaniaczka

Przecież ona wygląda koszmarnie!!!!!!!A gra jeszcze gorzej!Jeżeli ona się zmieni to uwierzę w cud

malena93

O daj spokój! Może nie jest najlepsza ani najpiekniejsza ale dostała szansę i wykorystała ją i to się liczy!

jadwiga9500

Mi tam się podoba jak gra,zobacz Aishwarya też zaczynała tak średnio,a teraz gra bardzo dobrze!

Lewaa

Jest bardzo sztywna lepiej niech wraca na wybieg!

Najlepiej gra Kajol bo jest naturalna ,a wierzcie mi bo się na tym troszkę znam .

Fanaa3

Ale Kajol jest dluzej aktorka od Priyanki wiec tak jak bylo napisane
dopiero sie uczy;]Jest piekna to tez dalo jej szanse do Bolly...i moim
zdaniem dobrze ja wykorzystala;]

gosiaczek17193

Spokojnie dziewczyna się wyrobi ( ja tak uważam ). Co raz lepiej tańczy.

kajol2

Priyanka jest najbardziej naturalną aktorką na świecie. Moze i to prawda, że na początku swojej kariery nie była tak dobra. Przecież to oczywiste. Ale dziewczyna wyrobiła się. Jest teraz naprawdę jedną z najlepszych.. Zresztą według mnie jest najlepsza i jest moją ulubioną aktorką ;) Warto z nią obejrzeć najnowszy Anjaana Anjaani (najlepszy film na świecie), Pyaar Impossible lub świetną negatywną rolę w Aitraaz.. ;) KOCHAM CIĘ PRI! <3 ;*

Anjaali

Zgadzam się z Anjaali. W Anjaana Anjaani wypadła rewelacyjnie, bez niej z pewnością nie byłby to taki świetny film. I chociaż wcześniej za nią nie przepadałam, teraz zaczynam się naprawdę do niej przekonywać. Trzeba przyznać, że robi postępy. Z niecierpliwością czekam już na Don 2 (choć głównie z powodu Shahrukha);)

użytkownik usunięty
cola1991

Wszyscy mówią jakby Aishwarya Rai była z początku swojej kariery lepsza :/ Priyanka jest naturalna i idealnie zagrała Romę w Don - takie moje zdanie. I co prawda ja też czekam na Shah Rukha w Donie 2 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones