Przemysław Cypryański

5,8
1 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Cypryański

Kompromitacja polskiego kina!Nie rozumiem jak taka osoba jak on w ogóle znalazła się w showbiznesie!!Żenada!!I nie mówię dlatego, że mu zazdroszczę. On po prostu nie ma za grosz talentu i każdy kto sie na tym zna z pewnością przyzna mi rację. Nie chwaląc się-już ja bym lepiej zagrała.Co do jego urody - jest mocno przereklamowana i nie wiem co duża część dziewczyn w nim widzi.Nie wiem czym to jest spowodowane.Ale zostawmy urok osobisty... Jeśli takie osoby będą trafiać na plan jakichkolwiek seriali to nie wróżę polskiemu kinu dobrze. Dlaczego takie beztalencia mają zajmować miejsca innym młodym zdolnym ludziom?Czy to jest sprawiedliwe?

barbara_mutti

Gdybyś znał go osobiście jak ja, to byś wiedział że jest wspaniałym człowiekiem. Może i nie gra najlepiej ale się stara podołać wielu obowiązkom. Chyba ma jednak talent skoro gra w serialach. Nie ocenia się ludzi po wyglądzie tylko po wnętrzu.

użytkownik usunięty
dobrella

dobrella to Cypryański, nudzi się chłopaczynie, lepiej poćwiczyłbyś nad swoja sztuczna grą albo porozwoził gnój po wsi

dobrella

Ciężko jest ocenić aktora na podstawie jego wnętrza, gdyż znamy go jedynie z ekranu gdzie gra kogoś innego czyli udaje. Nie uważasz?
Moze być wspaniałym człowiekiem, nie znam go i skoro ktoś tak twierdzi to nie mam nic przeciwko, to nie zmienia faktu, że grać nie umie, a niektórzy do filmów trafiają przypadkiem. Niech popracuje nad swoją grą, bo jak na razie strasznie mnie drażni.

dobrella

Jak go poznałaś? :)
Moja koleżanka była z nim i z kuzynką w restauracji.
Ale przez to, że jej kuzynka jest znajomą Cypryańskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones