QueenI

9,1
191 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

Jak wam podoba się nowa płyta NOWEJ GRUPY? (!) [Queen + Paul Rogers to nowa grupa rockowa i nie ma nic wspólnego z Queenem, jedynie to iż ma członków byłego Queen i przez to wielu próbuje powiązywac ich muzyke do twórczości Queenu]. No więc jak podoba się płyta, ponieważ moim zdaniem mimo iż nie ma wybitnych piosenek i nie jest to płyta którą będą grywali w radiu, to jest to dobry rock na wysokim poziomie. Wymagający rock co żadko się zdarza. - Dla wytrawnego słuchacza. Jak dla mnie mogą nagrać następną płyte, dobrze się ich słucha. Takie jest moje zdanie, a wasze? Jak myślicie?

użytkownik usunięty
zossin

Masz rację co do tego, ze to już nie jest TAMTEN Queen. A piosenki rzeczywiscie bardzo fajne. Mi najbardziej podoba się "Call Me" i "We Believe".

i jeszcze wspolnego ma to ze graja utwory Queen...ale to przeciez tylko malutki szczegol ktorego prawie nie widac :) a co do plyty jestem pozytywnie zaskoczony. tylko wydaje mi sie ze bardziej podchodzi ona pod styl Paula Rodgersa niz Briana i Rogera :)

użytkownik usunięty
staszek_peszko

ja tam nie wiem , nie slucham repertuaru Rodgersa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones