QueenI

9,1
191 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

Hej mam do was taką prośbę, jeśli ktoś by był wstanie przetłumaczyć mi kilka zdań z angielskiego na polski, bo ja jesten noga z tego języka. A chodzi mi konkretnie o kilka zdań, które Freddy mówi do swoich fanow na koncercie, po wykonaniu piosenki.
A oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=dTT1dOHgXf0&NR=1
A to tytuł piosenki jak by link nie zadziałał:
Play The Game (Queen on fire live at the Bowl 1982)
Dziękuje z góry za pomoc.
Jeśli byście mogli to odpiszcie tutaj albo na moje gg:8307209
Pozdrawiam trzymajcie się

użytkownik usunięty
szmon89

posiadam płytę Queen on Fire z Gazety Wyborczej i tam jest dokładnie napisane co Freddie wtedy powiedział. Zacytuję:

"Większość z was wie, że jakiś tydzień temu zaprezentowaliśmy trochę nowych brzmień. I może zainteresuje was, że zagramy dziś kilka piosenek z półki funkowo-soulowej, czy jak to nazwiecie. Nie oznacza to, że nasza muzyka utraciła rock'n'rollowego ducha, OK? To tylko jakaś ch*****a płyta, naprawdę nie ma się czym podniecać. Chcieliśmy spróbować kilku nowych rzeczy, to wszystko."

Pozdr ;)

dziękuje bardzo za odpowiedź, ale jesteś pewna na 100% to właśnie powiedział?

użytkownik usunięty
szmon89

jestem pewna na 100 procent. spoko, słysze co on tam powiedział, jestem dość dobra z angola ;) gdybym nie miała książeczki z GW to i tak bym ci napisała, tyle że mniej dokładnie, a tak to masz dokładnie. pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones