QueenI

9,1
191 ocen muzyki
powrót do forum osoby Queen

Macie może ulubione teledyski Queenu?

Wiadomo, że wszystkie były zrobione po mistrzowsku, ale...ja najbardziej lubię teledysk do "I'm going slightly mad" i "Breakthru". Pierwszy ze względu na klimat absurdu, te wszystkie niesamowite dodatki jak dziób pingwina u Briana, czajnik na głowie u Rogera, John jako błazen, no i Freddie, który wygląda, jakby naprawdę zwariował w ich otoczeniu ;p. To wszystko dodaje "smaczku" także piosence.
Myślę też, że Freddie pokazał się jako aktor ze znakomitej strony. Ogólnie takie ironiczne klimaty im pasują ;).
"Breakthru" za niesamowity pomysł kręcenia teledysku na rozpędzonym pociągu. Można powiedzieć, że to idealnie zgrało się z piosenka, która jest szybka, żywiołowa, pełna życia... Pomysł i wykonanie spektakularne i naprawdę robi wrażenie!

Lady_From_Burton_World

Ja mam trzy najulubieńsze
1.do piosenki "I want to break free"-bardzo pomysłowy i zabawny teledysk,no i ta czarna mini ;)
2.do "Princes of the universe"-Queen + Lambert :)
3.tak samo jak Ty do "I'm going slightly mad"-zarówno piosenka jak i sam teledysk mają niesamowity klimat.

Na wyróżnienie zasługują jeszcze teledyski do "Love kills" i "Radio ga ga",wykorzystanie fragmentów filmu "Metropolis" moim zdaniem było bardzo oryginalne :]

Lady_From_Burton_World

Ja najbardziej lubie Innuendo zarowno jako utwor i teledysk.

użytkownik usunięty
hidanekk13

Ulubione to
*I'm going slightly mad - "..ze względu na klimat absurdu, te wszystkie niesamowite dodatki jak dziób pingwina u Briana, czajnik na głowie u Rogera, John jako błazen, no i Freddie, który wygląda, jakby naprawdę zwariował w ich otoczeniu ;p. To wszystko dodaje "smaczku" także piosence.
Myślę też, że Freddie pokazał się jako aktor ze znakomitej strony. Ogólnie takie ironiczne klimaty im pasują ;). .."
----> matko i córko z kogo ja ściągnęłam to uzasadnienie?? ;P

*The Great Pretender - Ale to już chyba nie Queen... zresztą nieważne ...
- za jedno wielkie JAJKO ;>

Jak dla mnie to:
1.I'm going Slightly Mad
2.The Invinsible Man
3.Radio GaGa
Pozdro :)

eminem72

The Miracle
I'm going Slightly Mad
I want to break free

Lady_From_Burton_World

Bezapelacyjnie - 'I'm going slightly mad' :) Z tych samych powodów, które już zostały wymienione ;D
Btw. rola Johnny Depp'a w "Charlie i Fabryka Czekolady" bardzo mi przypominała kreację Freddiego z wyżej wymienionego teledysku :) Myślicie, że to możliwe, żeby Depp wzorował się na Freddiem grając Willy Wonke? :D

Lady_From_Burton_World

1.I'm going Slightly Mad
2.I want to break free
3.Radio GaGa
;]

MadziaK_

Somebody to love (ze względu an ich świetne włosy :), I want it all (niebieska kolorystyka i woda z perkusji:), The Miracle (pomysłowość), One Vision (teledysk 'od kuchni', miny Rogera :) i I'm going slightly mad (świetnie pasujący do tekstu piosenki, za drzewo bananowe, czajnik na głowie, obcięty krawat i dziób pingwina :D)

Lady_From_Burton_World

bicycle race - obie wersje;)
it's a hard life - fajnie wyglądali w tych kostiumach;
the show must go on - światna zbitka materiałów filmowych;
radio ga ga - znakomite;
under pressure - taki do niechcenia, a mnie nęci;
plus kilka innych

Lady_From_Burton_World

Jak dla mnie przede wszystkim "Innuendo". Genialne połączenie różnych stylów animacji. Zresztą wszystkie teledyski do piosenek z tego albumu są świetne. Dalej na pewno będzie "Radio GaGa", "Breakthru'", "The Invisible Man", "I Want It All" i "A Kind Of Magic"...

Lady_From_Burton_World

I'm going slightly mad; Innuendo; Show must go on - zlepek wszytkiego co w QUEEN najlepsze ;); Breakthru; i za to, że po obejrzeniu wszystko wydaje się lepsze - Don't stop me now :)

Lady_From_Burton_World

Zdecydowanie Innuendo. Arcydzieło.

Ciekawy jest też I Want To Break Free.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones