RJ Mitte

Roy Frank Mitte III

7,9
8 948 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby RJ Mitte

Bardzo dobra rola niepełnosprawnego będącego po zapaleniu opon mózgowych syna Waltera White'a . Jeżeli to jest jego debiut ( tak przynajmniej wynika z filmografii na FW, chyba że jest nieuzupełniona) to gratulacje dla tego gościa. Świetnie się spisał ponieważ grana przez niego postać jest bardzo autentyczna według mnie.

mikamves

Radziłbym najpierw zapoznać się z życiorysem tego chłopaka.

Postać w którą sięwcielił nie miaał zapalenia opon mózgowych, tylko porażenie mózgowe.
Zresztą jak sam aktor, również borykał się z tą chorobą. Więc nie wiadomo czy to kwestia umiejętności aktorskich, czy po prostu choroba pozwoliła mu w tak wiarygodny sposób pokazać tę postać.

EbonH4wK

Nie wiedziałem tego. A co do choroby po prostu się pomyliłem. Mógłbyś dodać jakiś opis tego aktora skoro masz takie informacje na jego temat.

mikamves

Jasne, najlepszym źródłem jest chyba angielska Wikipedia i IMDB

http://www.imdb.com/name/nm2666409/bio

https://secure.wikimedia.org/wikipedia/en/wiki/RJ_Mitte

No i oczywiście Google.com (.com nie .pl)


Pozdrawiam.

EbonH4wK

Zobaczcie wywiad z nim na YouTube. Wypowiada się w sposób identyczny jak w filmie. Pewnie to pozostałość po schorzeniu lub coś w tym stylu (ja sam, nie wiem).

BUNCH

Pozostałość po schorzeniu? Nazywasz porażenie mózgowe schorzeniem?

mabili

btw. nie istnieje coś takiego jak pozostałość po porażeniu mózgowym, to choroba nieuleczalna. Najczęściej w skutek niedotlenienia mózgu dziecka przy narodzinach, każdego może to spotkać.

mabili

Cześć. Nie byłem pewien co z czym konkretnie boryka się nasz aktor, kiedy odkryłem ten wywiad na YouTubie.
Nie znam się na chorobach, masz rację i dziękuję za wyjaśnienie.

mabili

Choroba jak najbardziej uleczalna, jestem tego świetnym przykładem. Jestem w pełni sprawna zarówno intelektualnie jak i ruchowo (miałam niewładną połowę ciała). Wszystko zależy od dobrej rehabilitacji.

karolajna661

Niestety nie wszystko i nie u każdego. W każdym razie super, że Tobie się udało.

EbonH4wK

Prawda. Widziałem kiedyś jakiś wywiad z nim na YT i mówił i robił miny takie jak w serialu. Ale pozatym w serialu prezentuje się raczej dobrze

EbonH4wK

Postac cierpi na mozgowe porazenie dzieciece. Aktor prawdopodobnie na to samo. Odpowiednia terapia moze sprawic, ze poza pewna niewydolnoscia ruchowa czlowiek bedzie intelektualnie w pelni sprawny.

per333

boże ale Wy bzdury opowiadacie...

"Odpowiednia terapia moze sprawic, ze poza pewna niewydolnoscia ruchowa czlowiek bedzie intelektualnie w pelni sprawny." - w mozgowym porazeniu dzieciecym zawsze wystepują zaburzenia ruchu, a tylko w niektorych przypadkach też intelektualne. zadna terapia nie przywroci intelektualnych braków

canccerr

Aktor intelektualnie jest normalnym człowiekiem.

mikamves

http://www.youtube.com/watch?v=2ZqV942gnaU

KLAssurbanipal

A nieprawda! Ma lekkie porażenie. W Wikipedii sobie zobacz:

"Like his character on Breaking Bad, Mitte has mild cerebral palsy".
http://en.wikipedia.org/wiki/RJ_Mitte

canccerr

Jaka nieprawda? Wkleiłem oryginalny wywiad z nim. Pisałem, że intelektualnie jest normalny. Nie oznacza to, że nie ma porażenia. Jego porażenie wpływa na utrudnione ruchy, a nie myślenie.

KLAssurbanipal

a tak tak masz rację!! niedoczytalam :P wybacz.

canccerr

patrząc na tego chłopaka myślałem sobie: wow - ktoś przebił di caprio z filmu "co gryzie gilberta grape'a" ( ktora rola byla zdecydowananie oscarowa). no, ale przeczytalem wasze wyjaśnienia :)

da_markos

rola DiCaprio oskarowa, ale Leo WCIAZ CZEKA :D

marblehouse88

dostanie kiedys jak Scorsese - pewnie bedzie to bardziej za zaslugi ;)

mikamves

Ty jesteś tak głupi sam z siebie, czy ktoś Ci za to płaci?

mikamves

Fakt koleś naprawdę rozdaje jako Walter Junior w Breaking Bad.
Moim zdaniem najlepsza rola w serialu. Czuję że ta postać jeszcze mocno namiesza w końcówce.

mikamves

no w teledysku hollywood undead widać lekką niepełnosprawność mięśni twarzy ale i tak do roli waltera whita juniora musiał nauczyć się wolniej mówić, spowolnić ruchy więc tu duży plus.i mam nadzieję, że to nie jednorazowa rola, ale będzie go widać znacznie częściej : D

mikamves

Jeśli jest chory, szacun! Ale jakby nie patrząc oprócz jedzenia śniadania i marudzenia, nic innego nie zauważyłem szczególnego w jego roli Flynna... Nie wiem, jakby dla was osoba chora jest z czymś nowym...

JimboYCS

Mądrze prawisz JimboYCS.100% podzielam Twoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones