Raúl Juliá

Raúl Rafael Carlos Juliá y Arcelay

8,4
4 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Raúl Juliá

Jak dla mnie jeden z lepszych aktorów.Rolę Gomeza zagrał po prostu doskonale-nie
wyobrażam sobie żeby ktoś zagrał go lepiej.Polecam również musical ,,Nine" z jego
udziałem,również wypadł świetnie.Do tego jest jednym z niewielu aktorów,któremu po
kasowym sukcesie filmu nie odwaliła ,,sodówka",za co wielkie brawa.Z tego co czytałam,
prywatnie był też niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Niestety przykre że śmierć tak
szybko przekreśliła jego dalszą karierę...

Olcia990

I nie pozwoliła mu zagrać w 3 części "Rodziny Addamsów"... Dokładnie- Gomez zawsze będzie tylko jeden!

Angela4b

i to wielki argument za nie nagrywaniem 3 częsci Adamsów

dorotka_a

Teoretycznie nagrali "Rodzina Addamsów: spotkanie po latach", ale nawet nie będę tego komentować, bo szkoda nerwów... Ale z Anjelicą tworzyli swietną parę. Oglądałam z nim sporo wywiadów i zawsze był tak pozytywnie nastawiony, zawsze uśmiechnięty, wielka strata

Angela4b

Między nim i Anjelicą była prawdziwa chemia. Morze to brzmi naiwnie i dziecinnie, ale jak oglądam "Rodzinę Addamsów" to marzę, żeby znaleźć taką miłość jaka łączyła Gomeza i Morticię.

Agness_92

hehe chyba każda dziewczyna czy chłopak myślał tak samo oglądając tą parę :)))

martynique_90

Albo Lisa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones