Rachael Leigh Cook

7,2
2 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachael Leigh Cook

Jest to jedna z najładniejszych kobiet-aktorek ??????? :D ja jestem na TAK

użytkownik usunięty
bociqn

zgodzimy się... czemu ona w żadnych nowych, dobrych filmach nie gra??

bociqn

Ależ zgadzam się w 100% ,bez dwóch zdań jedna z najpiękniejszych aktorek jakie miałem okazje podziwiac na ekranie.Szkoda tylko że nie widac jej w jakiejś głośniejszej produkcji.

bociqn

Pewnie, jest jadną z naprawde pięknych aktorek..;):D:D

bociqn

Tak zgadzam się!!! Jest jedną z najpiękniejszych aktorek jakie widziałem i nie przeszkadza mi jej wzrost tak jak niektórym. Chciał bym mieć taką dziewczynę...

bociqn

Ja się nie zgadzam... Jak dla mnie to powinna schudnąć !!!

Bolszo

A niby co jest nie tak z jej wagą??? To ma wyglądać jak szkielet pokryty skórą?

Radieth

Widziałem Ją w filmie "11:14" i była taka lekko pulchniutka a ma ładną twarz. Jakby tak zeszła 7-8 kilo to by była zajebista....

Bolszo

Dla mnie (nie) jest ładna. Sama nie wiem. W każdym filmie w którym ją widziałam (ok 4)jej specyficzny wygląd raził mnie. Na zdjęciu jest ładna ale nie mogę na nią patrzeć zbyt długo. Mam też tak z Anne Heathaway, mimo ze jest jedną z moich ulubionych aktorek.

Malazaa

Wg. jedna z najładniejszych aktorek. Można się na nią gapić godzinami. Szkoda, że nie mój rocznik ;p

Przyczajony_Tygrys

A według mnie to brzydota jakich mało.

bociqn

najlepsze że wszystkie opinie na TAK są od facetów, a wszystkie na NIE od dziewczyn. czyżby panie były zazdrosne...:) Jak dla mnie Rachael jest najpiękniejszą aktorką jaką znam, to mój ideał urody. Jest po prostu cudowna...

surreal_mind

To masz dziwny gust... Przecież jest tyle innych piękniejszych od niej aktorek (wcale nie "poprawianych" skalpelem - bo pewnie mi to zarzucisz). Jak dla mnie jest brzydka. I na marginesie - nie zazdroszczę jej - wręcz przeciwnie współczuję, bo ja bym nie chciała wyglądać jak ona.

EM_DE_KE_AS

Chciałbym widzieć jak Ty wyglądasz skoro ona jest brzydka... :)))

Radieth

Nie jestem taka wstrętna jak ona - bucu!

EM_DE_KE_AS

Jakaś Ty wulgarna!!! Rachael i tak jest piękna i Ty tego nie zmienisz takimi beznadziejnymi postami :)

Radieth

Pffff...wulgarna, nie znasz mnie to się nie odzywaj. Ludzie mają różny gust i tego też nie zmienię. Jak Ci się ona tak strasznie podoba to ok. Moim zdaniem to ideałem piękna to ona nie jest - chcesz ideału piękna weźmy np. Monicę Belluci, albo Katherine Heigl, Kate Winslet, Scarlett Johannson, Angelinę Jolie, Catherinę Zetę-Jones - znalazłoby się pewnie jeszcze kilka ładniejszych od niej. niestety Ty również mnie nie przekonasz do zmiany zdania.
PS. Sorki, że się uniosłam, może rzeczywiście niepotrzebnie Cię tak nazwałam. Nie mogę wirtualnie oceniać, tak jak Ty nie możesz ocenić mojego wyglądu skoro nie znasz nie widzisz itd.

EM_DE_KE_AS

Rachael jest ładna a co do wypowiedzi ed ki to brak komentarza

MjBks

Może nie mam racji...? Pewnie napiszesz że nie... eee tam i tak nic sobie z tegonie robię. Guzik mnie obchodzi co sobie myślisz.

EM_DE_KE_AS

ed ka no co ty
jestes spoko :)))))))

EM_DE_KE_AS

No nie wiem bo jak by Cię to nie obchodziło to byś nie odpisała na post Rachel Sarah Bilson :) Dzięki Tobie ten temat znowu ożyje :)))

Radieth

ja ogladałam mój pierwszy ślub z Rachael w roli głównej
ona ma talent do grania w filmach:)))))))))

MjBks

No nie wiem a może ja po prostu nie widziałam z nią wielu filmów - może ona rzeczywiście ma talent ja tego nie kwestionuję - bo po prostu nie wiem;)

A co do rafała 85 - ożyło dzięki mnie - ok. Dlaczego pisze na forum o niej skoro jej nie trawię - trafiłam tu przypadkiem i szlag jasny mnie wziął jak zobaczyłam że piszecie, że to piękność. Popatrzyłam na jej fotki w google i stwierdziłam że po prostu nie jest taka znowu wspaniała pod względem urody. I tyle.

EM_DE_KE_AS

Ona jest fajna ale ja wole Rachel Bilson i Jessikę Albę

MjBks

Cudze chwalicie swego nie znacie polki też są ładne Karolina Rosińska Karolina Gruszka a z zagranicznych Leighton Meester
Shiri Apple Jordana Brewster April Scott

rafal6619

ogladalem ja w 11:14 i bardzo mi sie spodobala.dziewczyna moze nie ma zbyt wyrafinowanej urody ale przyciaga spojrzenia.standardem jest ze kobiety mowia ze inna kobieta jest nie atrakcyjna-zawisc kobieca nie ma sobie rownych. nie bez powodu kobieta jest najgorszym wrogiem kobiety.podludzie phi

rafal6619

Wdlug mnie ona jest bardzo ladna dziewczyna, ale rzeczywiscie sa ladniejsze od niej... mi osobicie bardziej podoba sie uroda aktorki o imieniu Jessica Alba :)

bociqn

i facetów aktorek też. Nawet kobiet aktorów

tokszok

Oczywiscie ze jest piekna zgadzam sie z 100% :)

bociqn

Głupio się przyznać, ale nie widziałam jej chyba w żadnym filmie, kunsztu nie ocenię, ale wizualnie jest faktycznie bardzo atrakcyjna. nie wnikam czy poprawiana skalpelem, chociaż co to typu Em De Ke As - Angelina i zero skalpela? miałabym wielkie wątpliwości...

bociqn

Właśnie obejrzałem film: "Cała Ona". No co za słodka buźka... ;)

bociqn

No w "Uwikłanych" Była Naprawde Przepiękna :] Jestem Na Tak :)

bociqn

Tak zgadzam się z tobą że ona jest piękna.

bociqn

tak, zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones