Rachel McAdams

Rachel Anne McAdams

8,2
65 828 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel McAdams

Piękna aktorka, ale strasznie mnie wkurza, nic na to nie poradzę. Jest odpychająca, sprawia
wrażenie wredoty udającej milutką - coś jak nasza Nataszka, chociaż oczywiście nie śmiałbym
porównywać talentu aktorskiego tych dwóch pań, bo byłoby to bardzo niesprawiedliwe dla
Rachel.

boolion

Co kto lubi ;-) Mnie tam kręcą osoby które są podłe z natury, lecz mimo to podejmują wysiłek bycia miłymi.. ;-)

bourgeoise

Haha, dobre :D No to zawsze na plus, że się starają :D

boolion

'sprawia wrażenie wredoty udającej milutką' - dokładnie! Nie potrafię się pozbyć tego odczucia. Widzę to wszędzie. W filmach, nie w fumach. Ale fakt, jest przepiękna.

jess96

filmach *

boolion

Mam identyczne wrażenie! Nie podoba mi się rownież jej gra aktorska, nic specjalnego ani poruszającego. Ale zauważyłam paradoks, że to właśnie z nią mam najwięcej filmów, które chcę obejrzeć :D

boolion

Genialny przykład kobiecej zazdrości.

Kocio

A od kiedy faceci odczuwają kobiecą zazdrość? :D

boolion

Chyba zartujesz:D ona po prostu tak sciaga swoim usmiechem do siebie ze szok:D ciezko sie oderwac:p poza tym poczutaj sobie o tej Pani, zdziwisz sie na pewno :)

radyjko_15

Chętnie coś poczytam. Możesz podać jakiś przykładowy wątek, który mógłby zmienić moje postrzeganie Rachel? :)

boolion

Wystarczy zwykla wikipedia, akurat sporo tam piszą prawdy na jej temat ( czytalam kilka wywiadów i widzialam potwierdzenie:)) -tym razem ;)Dosyc ciekawe ma spojrzenie ta kobieta na dzisiejszy swiat.Powiedzialabym ,ze bardzo niewspółczesne i to mi sie w niej najbardziej podoba :)

boolion

A ja nie cierpię tego typa z ,,Psychozy'', którego masz w avatarze ;) McAdams spoko, ale role takie sobie. Mam wrażenie, jakby się hamowała przed lepszymi wystąpieniami.

chris3z8

Ten typ jest od tego, żeby nie nie cierpieć :D

boolion

Jakby nie patrzeć stworzyła ikoniczną postać Reginy George w filmie "Mean Girls" i pewnie stąd ta łatka "sprawiającej
wrażenie wredoty udającej milutką" osoby.

Wiencor

Nie widziałem tego filmu. Widziałem ją w kilku innych i to wrażenie miałem nawet w "Pamiętniku".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones