Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Ja uważam, że to straszne!:( Jak mogli zastąpić tą cudną aktorkę jakąś inną i to blond laską! Bardzo mi przykro, że jej nie będzie w tym filmie, ale na sam film pójdę. Kurcze jak tak można :( Rachel pewnie stwierdziła, że 3 to już za dużo, ale będzie smutno ;(

Brigitte

moze nie bedzie tak zle, ale fakt faktem, ze nie bedzie mozna sie przyzwyczaic do innej aktorki tym bardziej ze rachel weisz jest narpawde niezla i strasznie utalentowana wiec tym bardziej szkoda trudne zadanie stoi przed nowa ewelyn

Brigitte

Dziwny będzie ten film bez niej. To własnie dzięki niej polubiłam MUMIĘ.

Kinomaniaczka_

Ja tak samo, teraz to nawet nie chę iśc do kina na 3 częśc.

Brigitte

szkoda ,że jej nie będzie. No ale nie ma sie co dziwić , skoro do wyboru ma inne lepsze produkcje. choć właśnie dzięki mumii ją poznałam . To nie będzie już kolejna część, tylko zupełnie inna - bez tych samych aktorów to nie to samo ;/

Brigitte

Myślę, że Rachel ma o wiele większe ambicje i możliwości, niż potyczki z Mumią czy innymi, piaskowymi stworkami. Polecam My Blueberry Nights i z niecierpliwością czekam na film, w którym rozwinie skrzydła, bo uważam, że najlepsze jeszcze przed nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones