Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

Nie wiem czy moje uznanie dla Rachel Weisz jest powodowane jej gra aktorska, czy raczej
słaboscia do postaci w jakie sie wciela... niewazne. Wiem, ze uwielbiam ja grajaca wlasnie
tak jak dotychczas mialam okazje widziec i w takich rolach. Uzyłam slowa "charyzmatyczna"
bo wlasnie tak odbieram to co robi w filmach. Zaraza tym co niesie jej postac w okreslonych
filmach i czlowiek chcac nie chcac, nie przejdzie obojetnie obok tego "przeslania"...
Niesamowita aktorka.

libro79

To pewnie dlatego ze gra wlasnie takie role, które aż ją niosą i zarazają widza. Dobra jest

libro79

jest świetną aktorką na naprawdę dobrym poziomie. raczej nie wybiera ról łątwych, lekkich i przyjemnych, tylko te cięższe, wymagające głębokiego wczucia się w odgrywaną postac i wychodzi jej to świetnie. Uwielbiam ją jako za kobietę , bo jest piękna, jak i aktorkę bo jest piekielnie utalentowana, a oglądanie z nią filmów jest ogromną dla mnei przyjemnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones