Rachel Weisz

Rachel Hannah Weisz

8,0
40 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Weisz

przeciez ona jest paskudna
nie mowiac ze aktorka z niej przecietna
do piet nie dorasta takim paniom jak foster czy winslet

użytkownik usunięty
mateusz_prodesign

"dno i porazka" - przyzwoite argumenty jednakże wolałabym się na ten temat czegoś więcej dowiedzieć
"przeciez ona jest paskudna" - to już jestem w stanie zrozumieć, bo nie każdemu może odpowiadać jej uroda
"nie mowiac ze aktorka z niej przecietna" - szanuję Twoje zdanie, aczkolwiek go nie podzielam
"do piet nie dorasta takim paniom jak foster czy winslet" - Jodie Foster jeszcze przeboleję, bo jest naprawdę dobra, ale Kate Winslet jak na razie nic ciekawego mi nie zaprezentowała

To chyba przegapiłaś ostatnie 14 lat jej kariery:P

Mela, musisz koniecznie nadrobić filmy z Winslet, bo najwyraźniej widziałaś tylko Titanica.

Rachel jest bardzo piękna i świetna z niej aktorka.Poza tym wygląda na miłą i sympatyczną babkę-uwielbiam ją.

użytkownik usunięty
mateusz_prodesign

Mnie tam się podoba w dłuższych włosach, a nawet te 37 lat by mi nie przeszkadzało. Ale co do gry aktorskiej to do poważnych produkcji się nie nadaje. Dość mocno d... dała w "Źródle" - jednym z moich ulubionych filmów.

mateusz_prodesign

Nieprawda !!! Ona jest piękną kobietą . Posiada niezwykłą , hipnotyzująca urodę i jest bardzo dobrą aktorką .

luna_36

nie zgadzam się kompletnie
śliczna kobieta z niej i wspaniała aktorka, taka niezwykle naturalna, ciepła i wspaniała
właśnie w "Źródle" moim zdaniem zagrała fantastycznie najbardziej!wiadomo, boski "Wierny ogrodnik" i w ogóle, ale w "Źródle" zrobiła coś nieprawdopodobnego... ta jej dobroć w oczach, ten jej spokojny uśmiech -coś fenomenalnego... aż się łzy same cisną do oczu, m.in. dzięki jej roli właśnie
szkoda, że tak niewiele osób ją docenia...
Jodie Foster jest naturalnie wybitna, Kate Winslet też super... ale kto powiedział, że jest ograniczenie na ilość talentów aktorskich na świecie? ;)

siurpryza

dno porazka i pospolita uroda...
oczywiscie ze kate czy jodie to lepsze aktorki a to cos to w ogole z aktorstwem nie ma nic wspolnego, dla mnie totalna kiepscizna i w kazdy filmie ta sama mimika

mateusz_prodesign

A lat masz 12. Idź na inne forum.

użytkownik usunięty
Binula

O tak, dno i porażka, ha.
W takim razie chyba oglądaliśmy zupełnie inne filmy. Wystarczy obejrzeć Wiernego Ogrodnika, gdzie Weisz NIE DAŁA Z SIEBIE WSZYSTKIEGO, ale i tak pokazała, że dobra z niej aktorka..
Brzydka? Gdzie Ty masz oczy. Każdy ma inny gust, ale brzydka? Aha.

mateusz_prodesign

Sam jesteś kiepski Rachel to piękna kobieta i ma talent dostała oskara więc świa nie zgadza się z twoją opinią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones