Rachel Zegler

Rachel Anne Zegler

6,9
4 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Zegler

Po jej ostatnich wypowiedziach u boku Gal Gadot (dobrze, że chociaż ta druga aktorka jest normalna w kontekście szacunku względem oryginału - mówię tu o Królewnie Śnieżce) wnioskuję, że jest osobą atencyjną i arogancką ze skłonnościami narcystycznymi oraz kompulsywną potrzebą bycia lubianą. Poza tym w jej główce jest mniej niż mogłoby się wydawać, szczególnie że chyba nie ma nawet pojęcia, iż oryginalna Królewna Śnieżka była tak naprawdę germańską bajką znaną tamtejszej ludności już od pokoleń... Tym bardziej kuriozalnym jest robienie z nowego filmu o Śnieżce typowo amerykańskiej, lewicowej łopatologicznej przypowiastki o silnej i niezależnej latynoskiej kobiecie. Zresztą sam fakt, że odbiera się pracę osobom karłowatym i zatrudnia normalnych ludzi do roli krasnoludów jest ciosem poniżej pasa. Ponadto robienie z każdego z nich przedstawiciela odmiennej rasy jest jeszcze bardziej absurdalne. Zresztą, Hollywood to dziś kolos na glinianych nogach. Wystarczy, że ostatnio afery z molestowaniem i pedofilią w tle są na ustach wielu i coraz więcej osób, jak i samych aktorów ma problem z pełnym dewiacji, lewackim Hollywood.


Wystarczy posłuchać jej chociażby tutaj: https://youtu.be/2RVg3yetTE4?si=imJSzlwR0mdbz-BN

Shaggy777

A co w tym złego że nie lubi oryginalnej Śnieżki? Przecież nikt nie ma obowiązku jej lubić.

Ksawery_Janowski

To po kiego grzyba odgrywa tę postać. xD Przecież to absurd...

Shaggy777

Dla kasy? Dla stania się bardziej rozpoznawalną? Aktorzy czasem grają w filmach wiedząc że są gówniane, więc mogą też grać postacie których nie lubią.

Ksawery_Janowski

No i to właśnie świadczy o tej aktorce, więc nie wiem, czemu tak jej bronisz. Spodobała Ci się czy co. Wiesz, jeszcze granie w słabych scenariuszowo, ale dobrze zarabiających filmach (np. filmy Marvela) ma jakiś sens, ale angażowanie się w odgrywanie postaci, której się nie lubi... Chociaż ta cała Rachel sama się odgraża, że zrobi Śnieżkę na swoją modłę. Klasyczne Hollywood doskonalące formułę obracania wszystkiego o 180 stopni w imię ideologii.

Shaggy777

Bronie jej bo mnie męczy że ludzie tak się do niej dopieprzają zwłaszcza z powodu Królewny Śnieżki co moim zdaniem jest debilne no bo... to Śnieżka. Z resztą bądźmy szczerzy i tak pewnie mało kto planował to obejrzeć ponieważ to kolejny niepotrzebny remake Disneya a one nigdy nie przebijają oryginałów.

Ksawery_Janowski

Powiem tak: polecam zerknąć na "Snow White and the Evil Queen" od DailyWire+, to wygląda naprawdę dobrze, bo bardziej zgodnie z oryginalną baśnią bez ideologicznych naleciałości. I tam już odzew społeczności jest niesamowicie pozytywny, co zresztą nie dziwi.

Shaggy777

Akurat Królewna Śnieżka mało mnie interesuje, więc raczej nie skorzystam. Ale dzięki za info.

Ksawery_Janowski

Bardzo nie lubię jak ktoś używa sformułowania "lewacy" - pierwsze skojarzenie, że pisał to pisior.
Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
To w jaki sposób działa netflix i disney nie ma nic wspólnego ze skrajnym liberalizmem, jest to po prostu przegięta poprawność polityczna skrzyżowana z dziką chęcią zarobienia na trendach.
Jestem przeciwny takiemu przedstawianiu rzeczywistości, ponieważ niszczy to pamięć o oryginałach - nikomu nie wyjdzie na dobre zmienianie wydarzeń historycznych, upychanie mniejszości etnicznych i osób lgbt w każdej możliwej produkcji.
Ciekawe dlaczego nie nakręcą filmu o Mansa Musa
lub Martinie Luterze Kingu? Zamiast budować na czymś prawdziwym, z czego czarnoskórzy mogą być dumni, przerabia się rzeczywistość i np. rasizmu nie było, byli czarni arystokraci Brigerstonowie, kleopatra też była czarna, teraz szykuje się czarny Herkules i czarny Hannibal.
Ciekawe jaka była by chryja jakby w tym dziwacznym poprawnym politycznie miksie kinematograficznym, Blade'a zagrał Christian Bale, albo Brad Pitt Shafta?

Azrael_9

Czemu mi to mówisz?

Azrael_9

Ja tam nazywam rzeczy po imieniu. Coś by było skrajnie prawicowe to bym nazwał to "prawackim", coś wykazuje znamiona skrajnie lewicowej postawy - nazywam to "lewackim". Problem ogólnie w dzisiejszych czasach polega na tym, że właśnie ten liberalizm jest niepotrzebnie implementowany w dzisiejsze nurty artystyczne pod płaszczykiem rzekomej wolności, gdzie niestety ta "wolność" oznacza manipulowanie większością tak by mniejszość osiągnęła jakieś korzyści. Co do reszty twojej wypowiedzi to jak najbardziej się zgadzam. Każda kultura jest odrębna i na swój sposób wyjątkowa, egzotyczna..ale w dobie globalizmu i mieszania się kultur (co oczywiście ma sporo plusów) ta unikatowość pozostaje zepchnięta na dalszy plan. Dzisiejsze czasy to taka kwintesencja unifikacji wszystkich kultur, ras i trendów - jednym słowej pop-kulturowy "bigos", z którego niewiele wynika (albo inaczej: wynika głównie cenzura i "cancel culture"). Z jakiegoś powodu jedne z najlepszych filmów czy albumów muzycznych wychodziły w latach 80-tych/90-tych, gdzie była już ta wolność (no może jeszcze nie w pełni w Polsce), ale właśnie ta "wolność" jednych grup społecznych nie zahaczała o wolność pozostałych, jak to ma miejsce dzisiaj - o czym wspomniałeś. Kontrowersyjnie czy wręcz przewrotnie dodam na koniec, że mrzonki o utopijnym świecie, gdzie wszyscy są piękni, tolerancyjni i równi można włożyć między bajki. Jako ludzie musimy nauczyć się po prostu doceniać odmienność kultur i charakterów bez próby ujednolicania wszystkiego i wszystkich. Różnorodność poglądów i kultur to cudowna sprawa, bo to oznacza mnogość punktów widzenia i doświadczeń, a z nich jako ludzie uczymy się najwięcej... 

Ksawery_Janowski

myślę, że TO akurat nie jest problem. Moim zdaniem problemem jest jej zachowanie.

Shaggy777

Jeszcze gdyby umiała grać. Widziałam ją w Igrzyskach i niesmak pozostał jeszcze większy niż po jej wypowiedziach. Drewno totalne. Jeden grymas twarzy do wszystkich scen, brak chociaż elementarnych umiejętności aktorskich, sztuczność odczuwalna na kilometr. Gdyby nie reszta aktorów, która bardzo dobrze sobie poradziła, film byłby nie do oglądania.

Phoenix_4

Haha, no widzisz.. tak podejrzewałem, że ona nie wniesie nic pozytywnego do tej produkcji. Ja mam po prostu tak, że ta aktorka budzi moją niechęć. Trochę na zasadzie mojego podejścia do Amber Heard, Brie Larson czy Megan Fox. Drewniane aktorki, które zaistniały głównie dzięki urodzie, kontrowersjom i zapewne koneksjom. No jedynie Brie Larson potrafiła coś z siebie wykrzesać, chociaż ona wydaje się strasznie niesympatyczna i arogancka - takie wnioski wyciągnąłem z oglądanych przeze mnie wywiadów z nią.

Shaggy777

Te 3 aktorki, które wymieniłeś to chociaż mają jakąś urodę, bo ta Zeglerowa to koza.

dzenero

Kwestia gustu. 1,57 m, budowa czternastolatki. No czemu szef studia miałby się nie ślinić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones