Radosław Krzyżowski

6,3
1 170 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Radosław Krzyżowski

Kolejny krakowski aktor, ktory po Zawadzkim probuje sil w telewizji.
Krzyżowski jest genialnym aktorem, co mozna samemu sprawdzic wybierajac sie na jakis spektakl do Teatru Slowackiego w Krakowie.
W dodatku facet przystojny i ma to "coś".

Gehain

grę ma faktycznie we krwi
mnie jednak zaimponował najbardziej czym innym- minowicie pojawił się na warsztatach aktorsko-reżyserskich Pavisa o "Samotności pól bawełnianych", mimo, że rolę Klienta grał już od jakiegoś czasu w Bramie.
i ta chęć dowiedzenia się czegoś więcej, otwartość, pokora, a także poważne podejście do Koltesa robi wrażenie
brawo!

Gehain

byłam wczoraj w teatrze słowackiego na spektaklu "Ożenek" i zagrał w nim genialnie... nie rozumiem co on robi w tym serialu... marnuje sie facet...

ottak

Parę godzin temu wróciłam z "Ożenku". Jestem pod wielkim wrażeniem, jeśli chodzi o p. Krzyżowskiego! Jest wspaniałym aktorem. Dlatego doceniam i uwielbiam magię teatru - od czasu do czasu oglądam "Na dobre.." i tam wg mnie nic specjalnego, lecz na deskach teatru - tutaj pan Radek wychodzi wspaniale! Także moją wycieczkę do Teatru Słowackiego w Krakowie uważam za bardzo udaną, głównie właśnie dzięki panu Radkowi. (Dodatkowo ubaiwłam się nieźle na jego kwestiach:D) Pozdrawiam:)

Gehain

Widzialam go ostatnio w spektaklu 'miarka za miarkę' .
Wspaniały aktor , telewizja nie pokazuje w pełni jego talentu. Go poprostu trzeba zobaczyć w teatrze.

Gehain

Ja także niedawno widziałam Go w spektaklu "Ożenek" w Teatrze Słowackim w Krakowie. Ten aktor jest świetny, razem z koleżanką ubawiłysmy się jego kwestiami. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się wybrać na jakąś sztukę z udziałem Radka...

Gehain

Ja przed chwila wrociłam z teatru nowa łaźnia gdzie pRadek gra Edypa spektakl znośny Ten aktor jest bardzo fajny i przystojny. co do teatru to wyglada jak jakis magazyn ale to szczegol

ivona17

W sobotę byłam w Teatrze STU na "Biesach" i, i, i, no tego po prostu się nie da opisać! Myślałam, że będzie nudno (bo spektakl trwa cztery godziny) ale nie. Dawno nie byłam pod takim wrażeniem jeśli chodzi o spektakl teatralny. To zasługa świetnej obsady właśnie, a p. Krzyżkowski był niesamowity!

Gehain

W ogóle w Teatrze Słowackiego można sprawdzić genialność wielu aktorów:) Warto wspomnieć o Błażeju Wójciku. Jeśli chodzi o Radka, to byłam ostatnio na "Pułapce", gdzie rownież bardzo dobrze wypadł. W ogóle bardzo podobał mi się ten spektakl. Jeśli chodzi o Zawadzkiego to cenię go jeszcze bardziej niż Radka... tym wypadku polecam zdecydowanie teatr (zwłaszcza "Idiotę"). W telewizjii nie pokazał moim zdaniem wszystkiego na co go stać;) Pozdrawiam

Ajcia

Ha! Jak patrzę na te "stare" daty i czytam "wczoraj byłam na Ożenku" to mi się śmiać chce. Ja na "Ożenku" byłam 2 dni temu 2008 roku i nadal uważam, e jest to świetny spektakl i w którym Pan Radosław wypadł genialnie xD Zdecydowanie najlepszy jest na scenie. I jeszcze jedno: chcę do teatru :)

monisiamlodasz

Ja widziałam go w "Dzikiej kaczce" i "Beatrix Cenci" (Beatrix to słaba sztuka, ale pan Radosław gra bardzo dobrze, momentami świetnie). Uważam, że jest jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) aktorem w ekipie Słowackiego. Szkoda go na taki marny serial.

undula

Byłam w sobotę na "Biesach" w Teatrze STU.. spektakl jest świetny, naprawdę niesamowity klimat, a ten pan pokazał, że potrafi świetnie zagrać.. polecam i nie zwracajcie uwagę na cenę biletu bo naprawdę warto zobaczyć ten spektakl... szkoda, że jak większość dobrych polskich aktorów marnuje się w marnym serialu...

DorkaEm

Szkoda, że nie grają już Hamleta, którego grywał na zmianę z Zawadzkim - obaj panowie naprawdę rewelacyjnie zagrali, a do tego są przesympatyczni w kontaktach z widzami :)
Po obejrzeniu go w roli Hamleta mam do niego naprawdę ogromny szacunek jako do aktora i ogromną sympatię jako do człowieka :)

symplicja

o ile wiem to grają Magbeta w Słowackim, w którego wcielił się właśnie Radek sztuka jest na prawdę genialna polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones