Radosław Piwowarski

6,1
419 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Radosław Piwowarski

Najbardziej podobaja mnie sie jego dwa filmy Ciemna strona Wenus i Autroportret z kochanka.Robi filmy zyciowe i z przeslaniem i dladego bardzo go lubie.

zegan333

Potwierdzam
Choć mi najbardziej podobały się "Yesterday", "Kochankowie mojej mamy" i "Marcowe migdały".
Szkoda, że marnował swój talent na "Złotopolskich". Strasznie psują jego filmografię.

zegan333

Fakt, Złotopolscy to nieporozumienie (choć mają wielu swoich fanów), za to Janek Serce był przegenialny i za to Piwowarski ma u mnie, jak by to młodzież powiedziała, "dozgonny szacun" :).

zegan333

Ja właśnie obejrzałem te dwa wspomniane filmy i nie wiem czego się spodziewać po następnych. Mam nadzieję, że pozostałe są trochę w klimacie "Autoportretu..."

qqryqu

Musze ci powiedziec ze nie az tak bardzo szczegolnie te najstarsze

zegan333

Dzisiaj obejrzałem film "Kochankowie mojej mamy" i jeszcze bardziej mi się spodobał niż "Autoportret..,". Chciałbym żeby pan Piwowarski robił dalej takie filmy.

qqryqu

Poczekamy

qqryqu

Właśnie od kilku lat nie nakręcił żadnego filmu a przecież potrafi zrobić dobre kino takie życiowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones