Rafał Kosik

3,9
18 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Rafał Kosik

Co sądzicie o książkach jego autorstwa?

użytkownik usunięty
Nessy

Bardzo je lubię, szczególnie serię Felix, Net i Nika :)

Nessy

Tak Felix,Net i Nika jest super :D Najlepsza seria dla młodzieży...
Trudno się oderwać od tej serii...

kubas34

Zaczęłam czytać jego książki pod koniec gimnazjum, teraz jestem na studiach i robię to wciąż :)
Nie mogę się doczekać filmu, bo to ekranizacja najlepszej części.
Poza tym Vertical i Kameleon są naprawdę niezłe ;) Polecam.

Nessy

Geniusz jeśli chodzi o temat, książki dla młodzieży. Kameleon też mi się bardzo podobał ale Verticala nie czytałem.

Nessy

Swietne są, szczególnie FNiN

Nessy

Czytałem Vertical i Kameleon, Mars niestety nie, podobny styl narracyjny w obu powieściach, ale czyta się super, po prostu wciąga. Felix,Net i Nika nie czytałem bo chyba jestem za stary na to, ale myślę że w czasach młodości pewnie by mi się spodobała ta seria.

Nessy

fajowe

Nessy

Panu Kosikowi należą się pochwały za to, że w takim kraju jak Polska udało mu się zagonić młodych do książki, ale momentami i tak żałuję, że autor nie wziął się do pisania w czasie, gdy sam byłem nastolatkiem.

Nessy

Jestem zachwycona. Mam ponad 30 lat i czytam FNiN, bo ta seria jest niesamowita. Z "dorosłych" czytałam na razie Mars - rewelacja!!

jagodzia82

Miło wiedzieć, że nie jestem jedynym staruszkiem czytającym książki Kosika, sam niedługo przekroczę trzydziestkę :)

Nessy

Jedno słowo: genialne

Nessy

Przeczytałem wszystko co wyprodukował (poza tą serią dla najmłodszych). Świetne lekkie pióro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones