Rafael RomeroIII

Rafael Godofreso Romero Tovar

powrót do forum osoby Rafael Romero

No to zacznę ja. Oglądałam z mamą i bratem "Niezapomnianą". Simon barrrrdzo podobał się mojej mamie, mnie tak sobie choć ma milutkie spojrzenie zbitego chłopca, teraz stwierdzam, że przypomina mi Stan Kirsch (Richie z serialu Nieśmiertelny) http://www.trekparadise.com/entertain/highland/rich001.jpg (na zywo tzn. w filmie lepiej to widać). PS to zdjęcie tutaj powinno się zmienić- nie lepiej bez min i nie w ruchu? innych nie ma?

777temida

Ja oglądałam nie od początku (teraz nadrabiam straty); Rafael Romero podobał mi się jako Simon Leal, ale dzisiaj wydaje mi się jakiś taki mało energiczny w tej roli, choć trzeba przyznać coś w sobie ma. Dla mnie lepszy jest, gdy się złości, niż gdy tak romantycznie mruży te oczy... Dobrze, że na telenovelach nie poprzestał i grywa w teatrze.

AnnaMariaTeresa

P.S. na aktualnych zdjęciach wygląda chyba lepiej niż kiedyś... a tak w ogóle mogliby na jakiejś tv powtórzyć tę telenowelę, dla mojej mamy oczywiście :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones