Reb Brown

Robert Brown

5,6
135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reb Brown

Jak może nie być żadnych tematów pod tym "wspaniałym" aktorem. Zainteresowany przez recenzje Spoonego z
pewnością sięgnę po inne filmy z tym aktorem.

WalterHofer

https://www.youtube.com/watch?v=lFdq66ZE2yQ

crazy_race

Dzięki :) Nie wiedziałem, że jest tegoroczny Rebruary :)

WalterHofer

Dzięki Spoony'emu poznałem tego mistrza otwartej paszczy i głośnego "u-łaaaarrrrrrrrrr!!!" xD

Ba, filmy Robowar i Strike Commando obejrzałem nawet legitnie od A do Z jako niezłe parodie Predatora :D

Muszę jeszcze nadrobić Yor'a i - już nawet nie dla beki - Brave New World

rozkminator

Ja go znam generalnie z recenzji, choć "Yor'a" ogladnąłem i nie żałuję krótko mówiąc (ach, ta scena z latajacą Bestią Nocy) ;)

WalterHofer

Co najśmieszniejsze, uparcie przez kilka lat odmawiałem sam sobie obejrzenia recki Yor'a, żeby nie spoilować sobie filmu - nigdy też jednocześnie nie mogłem znaleźć tyle samozaparcia, żeby go obejrzeć :P Wczoraj w końcu się "poddałem" i ogladnąłem recke - o rety, jaka beka xD Najbardziej spodobał mi się fragment o tym, że to prawdopodobnie pierwszy do czasu Battlefield Earth film z jaskiniowcami strzelającymi z karabinów :D i od teraz moją misją będzie znalezienie filmu, który zaprzeczy tej tezie xD

rozkminator

Jedna z moich ulubionych Spoony'ego :) Spoza Rebruary'ego polecam reckę "Barbarzyńców" (choć pewno już znasz).

WalterHofer

Hehe akurat dobrze trafiłeś, nie znam tej recki, zaraz nadrobię ;)

Moje ulubione Spooney-e to seria o Ultimie i FMV Hell. No i maratony Reb'a :D

rozkminator

Zapomniałem o serii "Nieśmiertelnego". Też perełki ;)

WalterHofer

Taaa... Spoony raczył coś nowego nakręcić. Po prawie roku bez żadnej recenzji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones