Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,1
37 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

Patrząc na Rebeccę nie można nie zauważyć, że jest przepiękna. Dla mnie obecnie to najpiękniejsza aktorka na świecie. Ma w sobie coś z młodej Michelle Pfaiffer. Gdy się pojawia na ekranie, przejmuje go niemal cały dla siebie. Ale też trzeba przyznać, że jest świetną aktorką. W Białej Królowej czy rewelacyjna w Diunie.

mikaaela

A ja mam nieco inne zdanie. Uważam że w „Dr Sleep” i w „Diunie” wypadła naprawdę bardzo dobrze, ale wcześniej widziałem z nią kilka filmów i w każdym odstawała na tle reszty obsady. „Dziewczyna z pociągu”, „Life”, „Boska Florence” czy „Krol Rozrywki”. W tym ostatnim nawet nie zaśpiewała piosenek wiec nie wiem dlaczego akurat Ona została wybrana do tej konkretnej roli. Pierwszy raz spodobało mi się jej aktorstwo w „The Snowman” i nie wiem dlaczego akurat za ten konretny film została skrytykowana bo była moim zdaniem najjaśniejszym punktem tej kielskiej produkcji. Moim zdaniem to dobra aktorka która tak naprawdę dopiero się rozkręca ale jeszcze nie pokazała pełni swoich możliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones