Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,1
38 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

Po oglądnięciu "Dziewczyny z pociagu" byłam przekonana, że znam ją z jakiegoś filmu. Niestety przejrzałam biografię i żadnego filmu czy serialu z nią nie oglądałam. Moze jest podobna do jakiejś aktorki? Pomóżcie bo szału dostaję :) Co ważne, ona tylko w blond wlosach mi coś świta, w brązowych i z profilowego w ogóle.

juniss_art

Odpowiem sobie sama na pytanie ;) po godzinie niespania w końcu wpadłam na odpowiedź! Niejaka Tamsin Egerton, którą znam z filmu "Love, Rosie", bardzo ją tam przypomina.
Tak jakby kogoś też to nurtowało ;)

juniss_art

Mi przypomina Marinę Abramović.

juniss_art

A nie chodzi aby o "naszą" Izę Scorupco? Zresztą to zabawne, bo niby i to, i to Szwecja, co tłumaczyłoby podobieństwo, tyle, że przecież Iza Szwedką nie jest w ogóle, a Rebecca tylko w połowie.

juniss_art

Laura Breszka wyglada jak jej siostra bliźniaczka :)

juniss_art

Do Michelle Pfeiffer :)

Xandria

Michelle Pfeiffer , momentami identyczna...

Xandria

100% Michelle, zacząwszy oglądanie Doctor Sleep zastanawiałam się jak to możliwe, że Pfeiffer tak młodo wygląda nadal :D

windismystlist

Hahaha, coś w tym jest, choć wiedziałem, że to nie może być Michelle. Mega zjawiskowo Ferguson się tam zaprezentowała i to w roli takiej suczy. :D

juniss_art

Mi przypomina Nastassję Kinsky...

juniss_art

Sandra Bullock z Agnieszką Dygant :)

theblackestblack

Właśnie mi też z Dygant się skojarzyła, chociaż ta jest ładna, a Dygant nie

juniss_art

Jest jak Jenifer Lawrence z Igrzysk Śmierci .

juniss_art

Jak dla mnie młodsza wersja Joan Severance

juniss_art

Ingrid Bergman
https://www.britannica.com/biography/Ingrid-Bergman

https://www.imdb.com/name/nm0272581/

juniss_art

Katherine Hepburn

juniss_art

podczas ogladania Diuny myslalem, ze to corka Isabelli Rossellini

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones