Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,1
38 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

W filmie "Doktor sen" na początku myślałem, że to Alexandra Daddario, później mnie olśniło, że jest niezwykle podobna do Laury Breszki, a następnie po długim męczeniu się z kim mi się kajarzy, zobaczyłem podobieństwo do Michelle Pfeiffer (a może tylko mają tego samego chirurga?). Najlepsze jest, patrząc po komentarzach, że inni widzą w niej mnóstwo innych aktorek :). Niesamowite! W każdym razie bardzo dobrze się prezentuje i chyba bardzo dobrze gra!

McGregor_3

powiem tak, podobieństwo do Laury Breszki jakieś tam jest, ewidentnie, ale Daddario?? Pfeiffer ??ło rany hehe ostro pojechałeś :)

gggggrzegorz

Lubię jeździć ;). Z tego co widziałem w niektórych wypowiedziach są podobne spostrzeżenia. Przypominam również, że powyższe aktorki grały w wielu filmach i potrafiły bardzo różnie wyglądać. Ja mam je dobrze "opatrzone". Też zauważ, że wspomniałem o tym samym chirurgu, więc podobieństwa dostrzegałem w pojedynczych częściach twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones