Rebecca FergusonI

Rebecca Louisa Ferguson Sundström

8,1
38 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Ferguson

Irytująca w The White Queen

użytkownik usunięty

Żadna postać mnie tak nie denerwowała jak ona. Z czasem zaczęłam błagać, żeby umarła. Kobieta nie mogła odpuścić niczego, zamiast się czasem po prostu ładnie podporządkować to się buntowała i wszystko wychodziło na złe.

Jej postać w tym serialu wypada bardziej negatywnie niż w książkach. Częściowo dlatego,że w serialu są sceny i dialogi,których w książkach nie ma,a Elżbieta wychodzi w nich na bardziej dumną,mściwą i zarozumiałą. Lubię tę postać w książkach,więc irytują mnie te niepotrzebne i niekorzystne dla niej zmiany w scenariuszu,a nie ona sama. Jeśli ktoś ma tylko perspektywę serialową,a nie czytał powieści i nie zna tego okresu w historii Anglii to rzeczywiście Elżbieta może się wydawać bardzo irytująca. Historycznie jej śmierć nie byłaby możliwa w serialu,bo zmarła w 1492 r,a serial skończył się w 1485.

użytkownik usunięty
Aleksandra_Zygmanowska

Właśnie także czytałam książkę, byłam świadoma jej postaci. Ale nie myślałam, że tak będzie mnie doprowadzać do szału.
Tak przy okazji, dosyć podobała mi się książka, chociaż z początku styl pisania Philippy do mnie nie przemawiał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones