Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 790 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

MOJA ULUBIONA AKTORKA!!!! NAJLEPSZA, NAJWSPANIALSZA, ŚWIETNA!!! ŚLICZNA, PIĘKNA, PO PROSTU BOSKA!!!!!

Przemek

ja też ją uwielbiam nie tylko jako aktorkę ale jest moim wzorem również jako kobieta! zapraszam Cię do siebie^^ znajdziesz tam dużo tematów o Reese~!!!!!

_Holly_

memek buahaahahahahahahahahahahah dzieciaku neooooooooooo jakkkk
go go jeszcze kochasz bolka czy lolka.>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Przemek

memussssssss zakochał sie w wintershoooop ma pierdolca na jej widok buahahahahahha

Przemek

memek zachowujesz sie jakbyś miał kisiel w majtkach na jej widok buahahahahahahha pewnie niezle jedziesz na ręcznym jak oglądasz ją w filmie szkoła uwodzenia

konrii_2

Mamy rozmawiać o aktorce i jej talencie, a nie kłócić się.
Z jakichś niejasnych powodów pojawił się tutaj nagle wątek Pitta.
A wasze teksty są po prostu żałosne, troche godności i wzajemnego szacunku...

haka

Kto zaczął?
A tak w ogóle-nie dałoby się zgłosić skargi na użytkownika konrii, bo za wiele sobie pozwala???
Wątek Pitta jest stąd, że konrii zazdrości memkowi, że ma swojego idola, a konrii kiedyś przyznał, że jest gejem, więc jego idol jest dla niego nie osiągalny!

Reese to jedna z najlepszych aktorek młodego pokolenia:)

Przemek

memek twój stary jest gejem zrobił cie z innym gejemmmmmmmmmm

konrii_2

nie będę więcej odpowiadał na twoje marne komentarze, którymi próbujesz mnie ośmieszyć, bo mam cię głęboko w dupie i nie mam zamiaru zniżać sie do twojego poziomu!

Przemek

Racja Mr_Memek nie warto sie znirzaci do jego poziomu a wracając do tematu Reese jest wspaniała. Jest swietną aktorka i cudowną osobą. Chciałbym choci na moment sie z nią spotkaci. Choci na chwile ale wątpie że to sie kiedys stanie. Ale podobno jak ktos mocno czego chce to to sie staniewiec nigdy nie wiadomo

Adek666

oj, ja też bym bardzo chciał się z nią zobaczyć, choćby na chwilkę...bo moje sąsiadki i znajome nie są tak mądre, piękne i utalentowane jak ona:)
trzeba się oderwać od szarej rzeczywistości...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones