Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

To prawda należał się jej Oscar, ale co to za aktorka która zagrala tylko w jednym dobrym filmie bo trzeba przyznac że "Spacer po linie" nie zasługuje na wyższa note niż Dobra. Wiecznie gra blondynke, słodką idiotkę. Gra w filmach ,które mają prostą fabułę i graczej nie sa to filmy wysokich lotow,prawdzie powiedziawszy gra w żałosnych filmach. Cóż jedna rola nie robi z niej wielkiej artystki. Ona nawet nie jest nawet przeciętna;/;/;/

gazdus_2

Może i filmy typu "Legalna blondynka" są i proste ale proste filmy najlepiej trafiają do widza a i Reese wcale nie jest przecietn

Adek666

wole ogladna cprosty film z bardzo dobra Reese niz lepszy film z kiepskiem aktorstwem a takich jest mnostwo poza tym Spisek doskonaly jak w niebie wybory american popsycho nie byly zlymi filmami

sparrow19

To wymiencie mi filmy , które są dobre a ze słabym aktorstwem?


No tak jezeli kino uważacie tylko za rozrywke to chyba nawet nie mam o czym z wami pisać...

gazdus_2

"Wiecznie gra blondynke, słodką idiotkę."

Wiecznie, to znaczy w jakich filmach oprócz legalnej blondynki? No i może jeszcze "Wyborów"?

"To prawda należał się jej Oscar, ale co to za aktorka która zagrala tylko w jednym dobrym filmie"

Dobra może specjalistką nie jestem, ale mi podobalo sie wiecej jej filmow np "Miasteczko Pleasantville",czy "Strach"

"To wymiencie mi filmy , które są dobre a ze słabym aktorstwem?"

Moge wymienić sztuke - Romeo i Julia

"No tak jezeli kino uważacie tylko za rozrywke to chyba nawet nie mam o czym z wami pisać..."

Daruj sobie ten ptotekcyjny ton, bo chyba troche przeginasz.
I tak nigdy nie osiągniesz tyle co ona;;

bloody_mary

Taaa co do "Miasteczko Pleasantville" się zgodze jest ciekawe i na tym się kończy. Jak nie jakaś komedia romantyczna słabych lotów to głupia komedia, nieciekawy dramat a jak nie to thriller dla zwarjowanych nastolatek. Gdzie w tych filmach jakieś przesłnie, głębia... Jednak hoolywood jest stworzone dla ciebie. Filmy po których ludzie oczekują tylko rozrywki, a z dobrymi filmami wiąże się dobra gra aktorska. Jest komercyjna ,mało orginalna i nie powala na nogi swoją grą.

Daruj sobie sama...

gazdus_2

Może masz trochę racji o niektórych rolach, że gra głupiutką blondynkę, ale moim zdaniem to nie takie proste. A po za tym trzeba mieć talent komiczny. Jest tez dużo innych ról w których zagrała zupełnie różne role np.
1) Dziki kwiat-zagrała tam niesłyszącą, chorą na padaczkę dziewczynę, która jest więziona przez swego sadystcznego ojca w szopie.
2) Desperate Choices: To Save My Child -naprawdę świetnie zagrała jej najtrudniejszą rolę-dziewczynę chorą na białaczkę.
3)Spojrzenie mordercy-moim zdaniem jej najlepszy film, była molestowana przez swojego ojca i uciekła z domu.
4)Połmrok
5)W sercu Afryki
5)Człowiek z księżyca
Jest jeszcze kilka filmów z jej udziałem, które zasługują na uznanie. Ale wiem że jeżeli ktoś sobie wyrobi zdanie o danym człowieku(szczególnie o aktorach) to trudno je zmienić, więc powodzenia Gazdus w pojedynkach z dziewczynami.
Pozdrowienia.

klaudi5

A ja uważam ja za boską aktorkę. Świetnie grała w Walk the line itd. Zajrzyjcie do mojego wpisu "Najlepsze jej role"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones