Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 627 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon

szczerze mówiąc nie wiem co ludzie widzą w Reese Whitherspoon. Zarówno jej gra aktorska jak i wygląd są bardzo przeciętne (wygląd może nawet trochę poniżej przeciętnej). W ogóle nie pasuje mi do roli w Wodzie dla słoni, Marlena była piękna i charyzmatyczna a Reese... no cóż.

Zielony Balonik

mnie tak samo nie pasuje. Reese jakoś nie grzeszy uroda.

mrs robinson

Mi osobiście jej wygląd bardzo mi sie podoba, można powiedzieć że zostałem przez nią "zauroczony". Zauroczony, pomimo tego że oglądałem tylko jeden film z jej udziałem - "Jak w niebie". Jak dla mnie świetnie odegrana rola :)

mrs robinson

Podobno nie jest naturalną blondynką

Zielony Balonik

Mnie się Reese bardzo podoba :) zarówno jako aktorka a i z wyglądu również :)

sarah496

Mi też się podoba, jest jedną z moich 3 ulubionych aktorek (Jennifer Aniston, Cameron Diaz).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
SemiPsychoticMix

zgadzam się w zupełności... zazdrosna laska.. też jestem kobietą i wg mnie reese jest jedną z najpiękniejszych i przy tym najbardziej naturalnych aktorek. ona rzadko kiedy ma jakikolwiek widoczny makijaż a i tak jest urocza, a za jej uśmiech można zabić :)

jeanny_m

Ładna jest- fakt
aktorka- dobra
Ale oglądając wywiady z nią przeszkadza mi jej uśmieszek.

Zielony Balonik

Zejdz z jej wygladu, masz kompleksy?: O. wcale nie nalezy do przecietnych, bynajmniej Ty tak uwazasz.

Zielony Balonik

"Spacer Po Linie" - genialna rola :)

LeoMessi86

To prawda w " Spacer po linie" zagrała i zaśpiewała brawurowo :) jednak jakoś nie przepadam za nią, zarówno za jej grą jak rownież nie podoba mi się jej wygląd. Poza tym widzialam nagranie z jej zatrzymania przez policję...no cóż jej zachowanie świadczy o tym jaka jest naprawdę.. ("wiesz kim jestem??")

Zielony Balonik

Popieram, jest tak paskudna, że nawet worek założony na głowę nie pomoże.

HrabiaWiesiek

A ty to pewnie top model, co? Odczep się, bo aż przykro czytać takie wypociny ;/;/

użytkownik usunięty
HrabiaWiesiek

Wracaj do wora na ziemniaki z którego wypełzłeś i się nie wypowiadaj, bo nic do powiedzenia nie masz.... Żegnam geniuszu.

HrabiaWiesiek

hahaha hahah hahah- DOKLADNIE!! ;))

użytkownik usunięty
Zielony Balonik

Za "Spacer po Linie" otrzymała Oscara i Złoty Glob. Może po obejrzeniu tego filmu nieco zmienisz zdanie o Reese i jej umiejętnościach akorskich ;)

przecietne to sa wypowiedzi wiekszosci z was! dlatego zwykle sie nie angazuje na forach, zerklem tutaj tylko i wylacznie z powodu pana o nazwie florek1487 :) - dobrze godosz Maciocha ! :)

Zielony Balonik

Bo Polacy to jedynie krytykowac i obrazac potrafia(nie wszyscy bo widze tu sporo pozytywnych kom). Ale tak to juz jest najwieksze paskudy wypowiadaja sie na temat innych. Reese jest naprawde bardzo urocza i ladna a temu czemus co zalozylo post radze popatrzec w lusterko bo podejrzewam ze ciebie nikt nawet patykiem nie chce dotknac. Nie nawidze takich zawistnych ludzi!!!!!

Zielony Balonik

W filmie Diabelska przełęcz przypomina Mariolkę z Kiepskich :D

koko_szanel

Miało być przypomina Halinkę Kiepską :P oczywiście

koko_szanel

przypomina ZWYKLĄ matkę, która stracila syna.... a Twoja wypowiedź jest żalosna.

Zielony Balonik

w ulubionych masz Wladce Pierscionka, nie zrozumiesz nigdy dobrego kina i aktorstwa.

Zielony Balonik

Masz swoją opinię, nie szanuje tego. Bo nie masz żadnych argumentów. A co do jej wyglądu nie można jej odmówić, że jest słodka i filigranowa, a taka powinna być kobieta, a nie jakiaś dyniowata Lawrence.

Mulan3

Filigranowa to ona jest fakt - to taki damski odpowiednik Leonardo DiCaprio, tak samo jak on nigdy nie będzie wyglądał na dorosłego i męskiego, tak ona nigdy nie pozbędzie się tego dziecięcego wyrazu twarzy, krzywego zgryzu i karłowatego wzrostu oraz nie będzie kobieca... Od czego jednak są chirurdzy plastyczni ;). Jest naprawdę mnóstwo aktorek, które wręcz emanują kobiecością i seksapilem mimo upływu lat, a zapewniam, że z rana bez makijażu i stylistów każda wygląda podobnie do Waszych kobiet, a nawet w wielu przypadkach gorzej :)

sheraster

Rozumiem, że ona ci się nie podoba. Ja mam to do siebie, że zamiast modelki wolę karzełka. Reese nie jest pięknością, ale mnie by wystarczyła. ;-)

Mulan3

:) Jestem kobietą i raczej nie myślę Twoimi kategoriami, ale mówi się, że każda kobieta jest trochę lesbijką i byłabym w stanie tego dowieść z Kathrine Zetą Jones, Charlize Theron, lub Kate Beckinsale :). Reese nie rusza mnie nic a nic :).

Zielony Balonik

Ale pierd..icie

Zielony Balonik

Spójrz w lustro a znajdziesz odpowiedź na każde pytanie:)

Zielony Balonik

Mnie się nawet podoba, ale to chyba trochę przesada:

- 2016 r. - 2. miejsce - "Najpiękniejsza kobieta na świecie" wg magazynu "People".

:)

Zielony Balonik

Polecam z Reese filmy "WYBORY" i "TARGOWISKO PRÓŻNOŚCI".
Genialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones