Renny Harlin

Renny Lauri Mauritz Harjola

6,4
1 212 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Renny Harlin

Nie wymagam od rzemieślników jakiegoś filozowania na ekranie, niemniej filmy, jakie robi ten reżyser, są wręcz żenujące. Widziałem ich 4-5 i wszystkie były koszmarne (jeden z nich to - nome omen - "Koszmar z ulicy Wiązów 4":P). Widzom inteligentnym i ceniącym rozrywkę na poziomie wyższym niż "Cliffhanger", radzę omijać filmy tego pana z daleka.

Thommy

Błąd - w pierwszym zdaniu napisałem "filozowania" - chodziło mi oczywiście o słowo filozofowania.

Thommy

Ok, sorry, nakręcił jeden bardzo przyzwoity akcjoner - "Szklana pułapka 2". Ale, jak to się powiada, jedna jaskółka wiosny nie czyni. A Harlin jako Skandynaw musi chyba robić filmy zimne i nieprzyjemne - wszak natura i temperament Fina go do tego zmuszają;)

Thommy

powiedzmy dwie jaskółki.. "Długi pocałunek.." jest jego najlepszym filmem.. moim zdaniem bardzo dobrym filmem akcji..

pepe_28

Ja bym dodał jeszcze jedną jaskółkę, czyli Cliffhanger. Może nie jest to jakaś rewelacja, ale bardzo przyzwoity akcjoner ze Sly'em.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones