Rhys IfansI

Rhys Owain Evans

7,8
18 000 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhys Ifans

Muszę przyznać że zapałałam miłością do tego człowieka i jego aktorstwa po obejrzeniu Anonimusa.

użytkownik usunięty
lassa_2

ja tak samo jak przedmówczyni :) nie spodziewałam się że to ON O_O i wizualnie i aktorsko mistrzostwo!

lassa_2

Zgadzam się w pełni, dopiero teraz zauważyłam, że grał również Spike'a w Notting Hill i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Pokochałam jego postać w Anonimusie.

lassa_2

Podpisuję się rękami i nogami! Wspaniale zagrał, byłam pod wrażeniem przez cały seans, zresztą nadal jestem.

avantnous

Też jestem z NS. Jeżeli chcesz poćwierkać na tematy filmowe zajrzyj na https://twitter.com/#!/panlesniak oraz filmpolecam.blogspot.com lub po prostu napisz panlesniak@gmail.com

amnzji_smak

Drogie panie ja też się pod tym podpisuje: był G E N I A L N Y w Anonimusie!!!

lassa_2

GEnialnie aktorsko i wizualnie - miodzio.. świetną postać stworzył ;)

lassa_2

świetnie zagrał....no i jak dla mnie w tym filmie he's the sexiest man alive;) i to im starszy, tym lepszy:P

użytkownik usunięty
lassa_2

Ja się w nim po tym filmie totalnie zakochałam po uszy ;)

Taa - w tym filmie bije od niego takie dostojeństwo i męskość;). Bardzo dobra rola.

lassa_2

muszę zobaczyć ten film :)

Anda00

już widziałam :)
zagrał rewelacyjnie,

Anda00

jedna z najlepszych postaci komediowych, po prostu fenomen. Za rolę Spike'go dostaje ode mnie oscara :)

kajla_o2

potrafi zagrać postacie komediowe , i nie tylko
wszechstronny aktor
jako Spike był świetny :)

Anda00

fakt, bardzo dobrze sprawdził się jako Grutas w "Hannibalu".

lassa_2

Popieram, niesamowita rola.

lassa_2

Zgadzam się. Wielkie zaskoczenie. Nie przypuszczałam, że potrafi tak dobrze grać, warsztat aktorski bardzo dobry. Tak samo spodobał mi się w spidermanie i w Nibylandii. Rewelacyjny gościu.

Kacorek89

Zgadzam się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones