Rhys IfansI

Rhys Owain Evans

7,8
18 037 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhys Ifans

Nie no, słuchajcie, do wczoraj widziałam z nim dwa filmy - "Notting Hill" i "The Replacements" - tam miał role czysto komediowe (w których oczywiście wypadł bosko), ale wczoraj, kiedy oglądałam "Hannibal Rising", nie mogłam się nadziwić xD Jaka zmiana! Chociaż nie wiem, może on nie w każdym filmie gra takich świrów jak w tych które wymieniłam, ale dla mnie to było naprawdę spore zaskoczenie, obsadzać Rhys'a w roli żołnierza-kanibala. Ale wiecie co? On niesamowicie pasował do tej roli, jak się okazało. Zagrał perfekcyjnie i niezwykle przekonywująco!! Brawa dla Rhys'a!! Pozdr.

użytkownik usunięty
NeoSocky

W hannibalu przebił samego gasparda. W notting hill był jedynym plusem tego filmu. niestety widziałam tylko te dwa filmy z nim, a już pokazał klasę.

Nie zgodziłabym się, że przebił Gasparda, ale napewno był z nim na równi.Zagrał niesamowicie przekonująco, takie drapieżne zwierzę kierujące się wyłącznie instynktami.

użytkownik usunięty
Ewela

takie drapieżne zwierzę kierujące się wyłącznie instynktami.

Zabrzmiało niesłychanie zachęcająco.
A ja dalej nie oglądnęłam tego filmu!

Nie zgodzę się, że przebił Ulliela ;)) Ale zagrała całkiem, całkiem ;DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones