Rhys IfansI

Rhys Owain Evans

7,8
17 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhys Ifans

Aktor ma się wcielić w rolę Ksenofiliusa Lovegood'a w 7 [i 8] części sagi o "Harrym Poterze". myslę, że to dobry wybór bo aktor z twarzy nadaje się na tego walniętego staruszka. co wy o tym myslicie?

paczek93

OMG on też w HP???Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,proszę,nie marnujcie kolejnego talentu aktorskiego w tej szmirze!!!

Lucy_88

SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

carrot3

Hmmm, jak dla mnie to on trochę za młody jest do tej roli, chociaż kto wie, wszystko zależy od charakteryzacji. Pottera ekranizacji nie lubię i będzie Ifans'a szkoda jeśli te części też okażą się czymś dennym, ale zobaczy się. Pozdrawiam. ;)

użytkownik usunięty
Lucy_88

Hehe, chyba nie uważasz że lepiej znasz się na kinie niż aktorzy, co mądralo?

Jest świetny w roli Ksenia-pasuje idealnie!

paczek93

czy pasuje, czy nie - średnio jestem w stanie się ustosunkować. Mnie się w każdym razie podobał, choć go w tej roli nie widziałam w swoich wyobrażeniach. W każdym razie plus za to, że się w końcu znalazł w takiej produkcji.

paczek93

jest napraawde uroczy jako Ksenio <33

paczek93

No obsada Herrego7 jest nieźle dopakowana epizodami gwiazd. Brakuje tylko żeby gościnnie śpiewali i gościnnie tańczyli jak w bollywoodach :P

paczek93

świetnie zagrał Ksenofiliusa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones