Rhys IfansI

Rhys Owain Evans

7,8
18 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rhys Ifans

On jest naprawdę dobry

użytkownik usunięty

Jak dotąd widzialam z nim tylko dwa filmy. W Notting Hill Spike wymiatal;-), a w Little Nicky, Rhys Ifans jako Adrien był rewelacyjny! Najbardziej przykuwał moją uwagę.
Naprawdę dobry aktor z niego!

To teraz polecam "Hannibal Rising" :) Tam jest pokazany z bardzo ale to bardzo mrocznej strony :)

użytkownik usunięty
NeoSocky

oglądnę jak tylko nadarzy się okazja. Ciekawa jestem tej mroczne strony :)

dla mnie był absolutnie fenomenalny w "kronikach portowych", jako spike wiadomo przycmil nie tylko julie ale i hugh:P

jmck

W Notting Hill przyćmił wielkie gwiazdy, jest naprawdę świetnym aktorem, który potrafi skupić na sobie uwagę widza, choć gra zwykle rolę drugoplanowe.
Lubię oglądać z nim komedie, ale w Kronikach portowych był świetny.
Nie widziałam niestety Hannibala, ale zamierzam obejrzeć.

Anda00

Oj tak, kroniki portowe jako całość były bardzo dobre, ale Ifans był fantastyczny - po prostu wisienka na torcie :)

jmck

Zgadzam się co do Spike'a i "Kronik portowych". Szkoda, że w ostatnim filmie, jaki widziałam z jego udziałem - "Chromofobii", zaliczył kompletną "wtopę". Ale! Każdemu może się zdarzyć :)

z nim widzialam tylko Notting Hill, ale byl swietny;D z niecierpliwoscia czekalam kiedy sie pojawi;) i ten jego styl- krotka bluzka i spodnie biodrowki :D

użytkownik usunięty
Montana_3

W Kronikach portowych był jak zwykle, świetny :)

Ostatnio widziałam go w Vanity Fair. Targowisko próżności, i tam tez był niesamowity

użytkownik usunięty
Anda00

Też go właśnie tam ostatnio widzialam. Świetny, jak zwykle;) aniu, spotykamy się w tych samych tematach ;-)

ostatnio widziałam go w Hannibalu, jako Grutas był po prostu genialny

Kolejna rola która udowodniła jego wyśmienita grę,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones