Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage

Co myślicie o tej roli? :) Jak dla mnie zagrał (w sumie gra) fenomenalnie.

majkasroka33

Mnie się okrutnie podoba :-) Wcześniej znałam tego aktora tylko z Hobbitów i już dawno miałam ochotę zobaczyć go w innej roli. Red Dragon jest niesamowity.

majkasroka33

Rewelacyjne gra, on w kazdej roli jest genialny.

majkasroka33

Z każdym kolejnym odcinkiem jakoś traci w moich oczach.

Bonesss

Zgodzę się z Tobą ;) Mnie też jakoś tak coraz mniej się on widzi, ale z drugiej strony odcinek w którym była akcja z tygrysem - tam świetnie zagrał ;)

sirona06

Ciężko mi teraz stwierdzić, bo oglądałam Hannibala wieki temu, ale pamiętam, że mój entuzjazm do tej postaci mocno przygasł w trakcie oglądania i raczej się to nie zmieniło. No nie wiem, ja w sumie nie przepadam za tym aktorem, więc może dlatego ;)

majkasroka33

Jest genialny. Czekam jeszcze na wielki finał sezonu.

majkasroka33

Genialny, dla niego obejrzałam 3 sezon.
Finałowa scena - śmierć Czerwonego Smoka i Francis na tle płomieni - coś pięknego.

Jeanettte

można obejrzeć 3 sezon bez pierwszych dwóch ? jakoś tak dziwnie bez kompletnej historii, sama bym obejrzała ze względu na Richarda ale nie mam czasu oglądać tamtych 2...

nunax4

Ja jestem generalne fanką tych historii, czytałam książki, widziałam adaptacje filmowe i cały serial "Hannibal".
3 sezon skupia się na przemianie Willa Grahama, jego przejściu na mroczną stronę i jego relacjach z Lecterem. Motyw przeistoczenia Czerwonego Smoka zazębia się z głównym wątkiem, aż do ostatecznego finału.
Nie wiem na ile znasz tą historię, bo przemiana Francisa Dolarhyde'a jest dość specyficzna. Na początku jest on zahukanym introwertykiem z zajęczą wargą, stopniowo kiedy jego psychoza się pogłębia i zaczyna się utożsamiać z Czerwonym Smokiem następuje całkowita zmiana jego charakteru, co też przejawia się w wyglądzie i pewności siebie. Armitage rewelacyjnie tą stopniową przemianę pokazał.

użytkownik usunięty
Jeanettte

Zgadzam się z każdym słowem.

nunax4

teoretycznie można, ale warto je obejrzeć by zobaczyć jak "działał" i wpływał na psychikę nasz doktorek:)

majkasroka33

Również jestem zdanie ,że to jedna z jego najlepszych ról,przyczynia się również do tego jego niesamowity Głos.

majkasroka33

Jego postać i jej kreacja przez Richarda była jedynym pozytywem w tym 3 sezonie. Bo całość to było coś strasznego.

majkasroka33

Ne powiem, był (jest) niezły. Jak tylko wprowadzili tą postać od razu miałam takie "meh nic nie pobije, ani nawet nie dorówna Fiennes'owi" a tu spore zaskoczenie - i to pozytywne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones