Richard ChamberlainI

George Richard Chamberlain

7,8
2 780 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Chamberlain

Naprawde stworzyl wiele fajnych kreacji. poza tym sprawia wrazenie czlowieka w porzadku. Nie wiem na ile prawda jest jego odmienna orientacja seksualna, ale nie ma to wplywu na to, ze jako aktor dostarczyl wielu wspanialych emocji. Jako ksiadz w PTAKACH CIER%NISTYCH KRZEWOEW byl niepowtarzalny, ale rowniez podobala mi sie TOZSAMOSC BOURN"A gdzie zagral glowna role. Mam do niego duzy sentyment!

Donya

zreszta monza byc gejem "czynnym" i "biernym".
nie mozna ich zaszczuwac i generalizowac, nie?

Donya

...a nie sądzicie ,że będąc gejem dostał propozycje życiową ???
np. od jakiegoś geja reżysera lub producenta ,że gdy zostanie jego kolesiem to będzie aktorem. Z resztą tam wszystko kręci się na tej zasadzie "po łóżku" jak również w innych krajach. W Polsce także dużo aktorek dostało sie po łóżku lub wybiło.
Jak na ironię "w shogunie" jest scena gdy mariku mówi mu czy chce sie przespać z jakąś kobietą lub może woli chłopca ... a ten sie obużył hehehe
Ciekawe co tak na prawdę sobie myślał :D

Tak poza tym aktor OK i potrafił kreować postacie jednak widać często niedociągnięcia aktorskie i sztuczną grę zwłaszcza w scenach które kompletnie powinny go zaskoczyć wręcz przerazić ,a on sobie stoi z rozwartymi gałami i nic. Powinien jakoś to inaczej zagrać , powinno widać na jego twarzy przerażenie . To nawet potrafi zagrać przeciętny marny aktorzyna.

kubek1978

Nie masz pojęcia o życiu, ty głupi polaczku.

Donya

wszyscy podniecaja sie ptakami ciernistych.... a ja wole shogun a :-) i mam gdzies czy bral w d...e czy sam sadzil w d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones