Richard Gere

Richard Tiffany Gere

8,1
25 465 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Gere

może i jestem romantyczką, szybko sie wzruszam i ten facet powala mnie na kolana....ale on sie nigdy nie starzeje!! cały czas jest hot, hot, hot dla mnie :)))

wg mnie najlepszymi filmami są Pretty women no i dzis obejrzalam jeszcze "milosc w nowym Yorku"....zczaynam sciagac na emulu reszte z jego filmografi. Co polcacie?

ma uroczy uśmiech..

uralka

Droga Uralko! Przypadkiem zajrzałam na stronę poświęconą Temu aktorowi i zobaczyłam Twój wpis i pomyślałam,że w jakiś sposób pośpieszę z pomocą, o ile moje skormne propozycje filmowe przypadną Ci do gustu. Osobiście z p.Richardem obejrzałam sporą ilość projekcji filmowych, może dlatego,że zdarzało mi się porównywać Go do innego, polskiego Aktora, którego jestem już wieloletnią wielbicilką. Zapewne domyślasz się o Kim mówię:) Ale,że miałam udzielić informacji nt.filmów-to zaproponowałabym kilka, które mnie osobiście bardzo się spodobały
i myślę,że ukazują także talent aktorski p.Richarda: "Sezon na słówka" w reż.Scotta McGehee, "Zatacz ze mną" w rez.Petera Chelsoma, musical "Chicago"w reż. Roba Marschalla,"Przepowiednia"w reż. Marka Pellingtona,"Sommersby" w reż. Jona Amiela. Myślę,że jedną z lepszych kreacji aktorskich p.Rochard stworzył właśnie w filmie, który już oglądałaś-czyli "Miłość w Nowym Jorku". Życzę miłego oglądania i podziwinia. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones