Richard StanleyI

5,5
121 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Richard Stanley

film "Wyspa doktora Moreau ", który w żadnym wypadku nie zachwyca.
Zdziwiło mnie też, że grał w filmie "12 małp"...

Rob_Rock

Zanim ocenisz Stanleya na podstawie "Wyspy doktora Moreau" (jak i kogokolwiek biorącego udział w tym filmie) poczytaj troszkę o tym co się działo na planie. Taki chaos, że ciężko wskazać winnego. Ja osobiście nie widziałem jeszcze filmów Stanleya, ale słyszałem wiele głosów, że "Hardvere" i "Dustdevil" to ciekawe horrory i że to wielka szkoda, że taki reżyser się zmarnował (chyba między innymi za sprawą felernego "Dr'a Moreau").

kangur_msc_CM

Mi się akurat "Wyspa..." bardzo podobała. Nie jest to może arcydzieło, ale sam pomysł i postacie były na prawdę fajne.

kangur_msc_CM

Hardware to typowy film sf dziejący się w postapokaliptycznym świecie. Jest w nim brutalność, ale to akurat zdrowy przejaw naturalizmu lat 80/90, który jakoś nie zabraniał w filmach dla dorosłych pokazać krew, cycki itp. Dziś się z tego rezygnuje aby tylko dostać upragnione PG13;)

Muszrom

Ok, jest brutalność i cycki, szkoda, że zabrakło fabuły (sensownej).

adamcpdst

Fabuła hmmm rząd chce kontrolować człowieka, nawet jego płodność i tworzy maszynę do zabijania, która ma mu w tym pomóc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones