Ricky MartinI

Enrique Jose Martin Morales

7,2
961 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ricky Martin

Najbardziej lubie La Copa de la Vida,Livin la vida locka i She bangs.Te kawałki maja sporo lat i jeszcze mnie sie nie znudziły.Za tworczosc 10/10

sador1991

Te utwory sa niesmiertelne

sador1991

Zgadzam się, piosenki ma świetne:D pamiętam jak pierwszy raz usłyszałam "Livin' la vida loca"...ehhh... aktualnie wolę bardziej klimatyczne utwory jego autorstwa, uwielbiam "Te Extraño, Te Olvido, Te Amo", ale często wracam do jego bardziej tanecznych kawałków:)

Lili89

Tez je lubie rowniez Maria

sador1991

Tez MARIA uwielbiam teledysk do niej tez jest super

Lili89

Jestem zdania ze piosenka na mistrzostwa swiata w 1998 La Copa de la Vida jest najlepsza jaka nagrano na mistrzostwa swiata taka Shakira z Waka waka sie umywa

sador1991

No to chciałam zaznaczyć, że te kawałki zrobił dla niego inny wspaniały muzyk Draco Rosa, z jakichś powodów występujący tutaj na filmwebie pod nazwiskiem Robby Rosa. Mniej znany w Polsce, poza przebojami, które pisze dla innych, sam gra niezwykle klimatyczną muzykę. Polecam z wielkim przekonaniem, szczególnie płytę "Amor vincit omnia" w której zasłuchuję się od kilku tygodni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones