Robbie Amell

Robert Patrick Amell

7,4
8 009 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Amell

Jak w temacie. Bo nie dość żen nazwisko to jeszcze bardzo podobny

olciek96

są kuzynami :)

windrunner_

serio? myślałam, że są braćmi. Bardzo są do siebie podobni, jak rodzeni bracia

amirta21

nie dość że podobni to mają nawet taką samą mimikę o.O

pati181999

dokładnie, tez to zauważyłam, zwłaszcza uśmiech kropka w kropkę..

amirta21

Zwłaszcza lekko drewnianą grę aktorską :D

amirta21

Stephen ma trochę sztywny uśmiech, przynajmniej w Arrow

amirta21

Po naszemu bracia stryjeczni. Ich ojcowie to rodzeństwo.

olciek96

tez tak na początku myślalam, ale na twiterze Stephen kiedyś napisał że to nie brat, ale jakaś rodzina, nie wiem czy kuzyn, bo nie znam aż tak dobrze angielskiego :D

kim254

Według angielskiej wikipedii i innych źródeł anglojęzycznych Robbie jest młodszym kuzynem Stephena :)

jak_ub

jak go zobcazyłam w Tomorrow People to mi się skojarzył z Colinem Egglesfieldem :D

olciek96

hahah ja oglądam Arrow od paru miesięcy i teraz zaczęłam oglądać The Tomorrow People i pomyślałam, że są podobni xD ale Stephen jest przystojniejszy ^^

Wercia_7_12

O wiele przystojniejszy :)

Aleksandra_Luto


Kwestia gustu drogie Panie ;)

olciek96

Własnie oglądam trzeci odcinek The Flash i jak go tylko zobaczyłam, od razu pomyślałam: "On wygląda zupełnie jak Arrow" ;)

Sarah_Joann_Shy

Ja też, choć wiedziałam ze są kuzynami. Na zdjeciach aż tak podobni sie nie wydawali ale w serialu juz dostrzegłam podobienstwo

olciek96

Ja jak zobaczyłam po raz pierwszy ich wspólne zdjęcie to byłam święcie przekonana, że są braćmi bo mają podobny kształt brwi, oczy, sposób uśmiechania się.
W którymś wywiadzie mówili, że ich ojcowie są braćmi, więc może stąd takie podobieństwo skoro są kuzynostwem w 1 linii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones