Robert Addie

Robert Alastair Addie

7,8
666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Addie

To był dobry aktor...naprawdę żałuję, jako sir Guy z Gisbourne był swietny...

tanaquil

Był cały czas poniewierany przez SZeryfa,ale swoje ,,ja' miał.No i był co tu dużo mówić brutalny.Bardzo dobra rola.

tanaquil

Dopiero teraz czytając filmweb uświadomiłam sobie, że gość nie żyje. Był najlepszym Guyem of Guisberne w historii, tak jak Nicholas Grace był najlepszym szeryfem. Dwa wspaniałe, czarne charaktery. Wielka szkoda...

Guisberne: Ale Panie, ja myślałem...
Szeryg: Ty myślałeś?!!! Szkoda, że mnie tu nie było...

Jorjan

o kurcze,też właśnie teraz zobaczyłam że nie żyje,szkoda,zgadzam się że to najlepszy Guisberne w historii,szkoda...

fenix

Mnie też go szkoda-zagrał naprawdę świetnie.

Jorjan

Jedna z trzech najbardziej wyrazistych postaci. Ja dopiero dzisiaj dowiedziałam się że on nie żyje. Nie ma i nie będzie drugiego takiego Guya of Guisberne. Postać negetywna i bardzo tragiczna. Dzielnie znosił upokorzenia...zawsze gdy chciał się wybić na pierwszy plan i zgrywał ważniaka, poległ w upokorzeniu, ale nie poddawał się
:) Był świetnym aktorem. Noi ten jego charakterystyczny głos. Niski bardzo męski. Za ten głos najbardziej go lubiłam. Blondyn o ładnej twarzy, bardzo sexy, nie bał się grać tak negatywną postać. ...
Oj tak dialogi z Szeryfem dodawały pikanterii serialowi.

Marion_3

Też nie wiedziałem, Szok. :(

tanaquil

jedna z najsympatyczniejszych mordek w Robin of Sherwood. Gisbourne'a zagrał bardzo wyraziści i z pasją. Szkoda mi go. [']

k2m13

Ja się dowiedzaiłem kilka lat temu że Robert nie żyje jak szperałem po necie wiadomości o moim ulubionym serialu z dzieciecych lat.Po mimo że Robert grał tą złą postać to zawsze było mi go trochę szkoda jak szeryf po nim "jechał" bez ogródek. Widać zawsze było jak się bardzo starał , no i przeważnie jak walczył to w ciężkim rysztunku rycerskim a Robin w "dersach" ;D Szkoda,szkoda nie odżałowana że Addie nie żyje ...

Trophy

Wielu aktorów z tego serialu w pamięć zapadło! Puszczali ten serial jak wojna w Iraku była jakoś w ferie leciał na początku lat 90-tych?

użytkownik usunięty
tanaquil

Miał ładny niski głos - facet powinien mieć niski głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones