Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

Moim zdaniem to prawdziwy aktor. Nie wiem dlaczego ale uwielbiam filmy z nim, obejrze każdy film w którym gra bo wiem, że napewno genialnie wczuje się w postać. Pewnie zostane zlinczowany ale i tak uważam go za świetnego aktora. Te jego miny. Nie lubie ludzi którzy mówią "wstawie mu 1 bo ćpał" i jak coś takiego słysze to zaciska mi się zaraz pięść ;) Denerwują mnie ludzie którzy skreślają czlowieka za to jaki jest a nie za jego zdolności artystyczne. Np. Tom Cruise ludzie go nie lubią bo ma inne pzekonania, a na to że jest świetnym aktorem już nie patrzą (przykładowa rola w Wywiadzie z wampirem). Wiem że troche zjechalem z głównego kontekstu no ale... ;) Jednym slowem 9/10 jak jeszcze troche się postara to zmienie na 10/10. Pozdrawiam

Trax

Zgadzam się. Moim zdaniem powinniśmy docenić to, że wyszedł z uzależnienia. Przecież nie możemy skreślać ludzi za błedy, które popełnili w przeszłości. Poza tym, uważam, że to naprawdę świetny aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones