Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 308 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

to słabiak w niczym dobry nie zagrał a polaczki dały mu 9 miejsce w rankingu najlepszych aktorow .

GeraltRiv

Tak skonstruowane zdanie przyprawia mnie o ból głowy. Zero argumentów, przepraszam, jest, jeden.. z czapy. Jeden z moich ulubionych aktorów, pozdrawiam.

alFayed

Zdanie jest skonstruowane poprawnie panie polonisto od siedmiu bolesci.
Moze podasz argumenty dlaczego jest niby twoim ulubionym aktorem.
Bo dla mnie to gnociarz ktory gra wylacznie w kinie niskich lotow ( czytaj rozrywkowym ) , dodatkowo w kazdym z nich gra tak samo bez polotu i strasznie sztucznie.

GeraltRiv

Lubię go za swój styl, w roli detektywa sprawdził się idealnie, cyniczny, prześmiewczy i lekkoduch z niego jest. Pasuje to do niego. W roli blaszaka też się sprawdził, choć za ten film go wyłącznie szanuję, Iron men nie trafia do mojego gustu. Nie lubię po prostu, gdy ktoś szufladkuje aktora jedną opinią; "słabiak". Dajecie gwiazdeczki tylko za cycki, czy za główną rolę w ulubionej produkcji ?

alFayed

"Iron man" wybaczcie

GeraltRiv

Nienawidzę go

GeraltRiv

Trochę szacunku dla Polski i jej obywateli buraku.

GeraltRiv

Absolutnie się zgadzam. Owszem miał dwie nominacje do Oscara, ale to co teraz wyprawia woła o pomstę do nieba. Sherlock Holmes i Iron Man. Dwie postacie życia? Nie sądzę. Zagrał tak samo i samego siebie . Nie wiem jak on może być w rankingu przed Clintem Eastwoodem, Leonardem DiCaprio, Dustinem Hoffmanem i innymi wybitnymi aktorami. Trzynastolatkom na pewno aktor bardzo odpowiada. Tandetne kino akcji ze słabą akcją to domena tego pana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones