Robert Downey Jr.

Robert John Downey Jr.

8,9
158 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Downey Jr.

też dobre jak Iron man i Sherlock Holmes :)

MrsVampire

Wszystkie! :D Świetny aktor to wszędzie dobrze wypadnie :p

użytkownik usunięty
MrsVampire

Bardzo dobrym filmem biograficznym jest "Chaplin". "Kiss Kiss Bang Bang" słyszałam, że dobry, ale ... "Wszyscy twoi święci" i "Gothika" ok. Tak naprawdę wszystkie jego filmy są dobre, a w tym roku mają być kolejne.

MrsVampire

Na dobry poczatek polecam : Mniej niz zero , Urodzeni mordercy, Serce i dusze :)

filippo_2

Do mniej niż zero potrzebuje napisów pl :c

MrsVampire

"Jaja w tropikach". Świetna komedia i rewelacyjne rolę Roberta oraz Toma Cruise'a

MrsVampire

Zanim Odejdą Wody - Just Awesome

MrsVampire

Zanim odejdą wody, avengers, gothika, mniej niż zero,kiss kiss bang bang, Chaplin, jaja w tropikach, ,wszyscy twoi święci, serce i dusze ( filmy ułożone rosnąco) Ogólnie ja obejrzałam naprawdę sporo filmów z nim i uważam,że wszystkie są świetne.( Prawda jest tak,że i ma więcej lat tym ma fajniejsze filmy, wyjątkami są jak widzisz Chaplin , mniej niż zero i serce i dusze.)

MrsVampire

Film chaplin. mlody robert genialny bohater. Wspaniałe kino. Film jest dostepny w necie po ang.

MrsVampire

Chaplin to film, który koniecznie trzeba zobaczyć (Jaja w tropikach - miazga :D).

MrsVampire

A ja polecam trochę starsze klimaty "Gang Tuff"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones