Robert Englund

Robert Barton Englund

8,6
7 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Englund

Super w postaci Freddiego Krugera facet powala nikt nie potrafi tak komicznie się wcielić w tę postać ,ten nowy z Remaku Frredy to może temu buty pucować .Ta twarz jak patrzę ma być przerażająca i straszna ale uwielbiam go naprawdę facet miał talent takiego pokręconego świra zagrać ;).Zawsze powracam do tej postaci i oglądałem już kilkanaście razy całą serie i nadal powracam bo ten jego komizm mnie powala ;).Tak to fajne zdięcia w galerii Freddiego ,no i co więcej oglądałem tam coś innego z Robertem ale tylko Freddy mnie tak powala inne role także na pewno dobre muszę obejrzeć coś z nim jeszcze .Powinni go obsadzić w Remaku serii tylko on może uratować nową część jeśli ma powstać bo tamten aktor nie pasuje do tej roli ;(.Myślę że tylko Robert Englund takiego miłego wyrazu dawał tej postaci nikt nie będzie tak sympatyczny w roli Freddiego jak ten facet .

racja on jest genialny ,ale remake mi sie spodobał moim zdaniem dziwne by było gdyby sam siebie odnawiał w remaku ale jak to woli..ja tez juz widzialam cala serie kilka razy ale poprostu te teksty Boże kocham go ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones