Robert Janowski

6,0
538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Janowski

Nie wiem skąd te słowa zachwytu! Marny dorobek aktorski Roberta Janowskiego świadczy o jego miernocie. Dla mnie mierny aktor który nadaje się tylko do seriali.

Adler_5

a widziałeś Go w Metrze?? JAKI ON tam BYŁ??? rewelacyjny!!!!! najlepszy Jan jakiego świat widział (może jeszcze Józefowicz)

Asia_99

Co do Jego aktorstwa cięzko mi się wypowiadać, jako, że nie za wiele widziałem. NAPEWNO jednak jest świetnym wokalistą (wystarczy posłuchać 'Katedry' z musicalu Nottre-Dame i ciarki przechodzą po plecach). Dodatkowo jeszcze, a może przede wszystkim (o czym miałem okazję się przekonać uczestnicząc we wczorajszym nagraniu teleturnieju 'Jaka to melodia' jako zawodnik) raz jeszcze potwierdziło się moje zdanie (raz niegdyś, jakieś prawie 10 lat temu spotkaliśmy się na gruncie 'prywatnym'), że to naprawdę przemiły i przesympatyczny, wesoły człowiek. I to dla mnie - piękny głos i zdolności wokalne - z jednej, a miły i symatyczny sposób bycia - z drugiej strony rekompensują W ZUPEŁNOŚCI brak talentu aktorskiego, jeśli takowy można Mu zarzucić, choć w moim mniemaniu zarzut takowy jest niesłuszny !!! Wielkie uznanie dla Niego i Jego twórczości.

cOOba

Moim zdaniem Robert Janowski jest dobrym aktorem, bo jak już wcześniej sam zauważyłeś, jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem, a gra postacie zupełnie inne. Rzeczywiście nie ma na swoim koncie zbyt licznych ról w filmach, serialach itp. ale przecież jest jeszcze teatr i musicale, gdzie podobno wypada bardzo dobrze (a w polskiej wersji "Notre Dame de Paris" zapowiadał się również nieźle).

Dodam jeszcze, że kiedy napisałam maila do pana Roberta, gdzie zadałam mu pewne pytanie, otrzymałam odpowiedź - ściślej mówiąc jedno zdanie i podpis 'r.j.' - ale i tak byłam usatysfakcjonowana. To tym bardziej nastawiło mnie pozytywnie do Jego osoby, bo widzę, że nie lekceważy ludzi i nie patrzy na nich z góry :) Kiedy mówiłam komuś o tym, że Robert Janowski mi odpisał na maila słyszałam tylko 'to pewnie nie on, ale jakiś jego asystent' - ja jednak myślę inaczej ;)

Pozdrawiam !!!

Mademoiselle

Skąd miałaś maila?!

jacpod

Na jego stronie http://robertjanowski.pl/ jest zakładka kontakt - tam można napisać wiadomość.

Mademoiselle

Dziękuję!

cOOba

tak z innej beczki totalnie :)
poszukuję wykonania Belle pana Roberta, widziałam kiedyś w Jaka to melodia, ale nie wiem jak to znaleźć, na yt nic nie ma; wykonanie Katedr jedno z lepszych jakie słyszałam i bardzo chciałabym usłyszeć jeszcze raz Bell, może ktoś coś wie ?

Adler_5

bo on bardziej grał na scenie teatru niż przed kamerą

Adler_5

Zgadzam się... Do 'Kto nigdy nie żył...' - filmu i tak marnego i niezgranego - pasował jak wół do karety i do tego grać nie umiał. Poza tym - wiem, nie mnie oceniać - ale dla mnie ten człowiek nie wygląda na przemiłego i sympatycznego w życiu, a raczej obłudnego i nieszczerego. Ale nie znam, więc nie stwierdzam tego, przekazuję tylko moje subiektywne odczucia.

Adler_5

Mierny aktor i piosenkarz, mężczyzna przy kasie a wygląda jak żul, strasznie mnie drażni jego flejowatość.

Adler_5

A ja tam go lubie bardzo dobrze prowadzi Jaka to melodie niestety nie wiem jakim jest aktorem bo go widzialem tylko w Na dobre i na zle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones