Robert Janowski

6,0
538 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Janowski

Pozdrawiam pana Roberta. wcale sie nie zgodze ze słowami krytyki jakich tutaj sie co niektórzy dopuszczają. Jestem ciekaw czy jakbyscie mieli okazje zarobić to byscie ją tak łatwo odrzucili. Na pewno nie zagraliscie chocby w połowie tych seriali i filmów a juz na pewno nie prowadziliscie programu w tvp tak długo . Wcale to nie oznacza ze ma znajomosci , tylko ze ma do tego smykałke .Prawda jest tez taka , że jes własciwą osoba na włassciwym miejscu i ma takt ( nie to co na rpzykład Hubert Urbanski w swoich "milionerach) Tak się składa ze pamiętam pana Roberta , był kiedys na wczasach w tym samym hotelu w polskich górach co ja i nie zauważyłem zeby "obnosił"sie wielce swoją sławą ,przyjechał zwyczajnym samochodem , jak chcecie to wam powiem ze jadł nawet to samo co wszyscy i tak samo jak wszyscy sie zachowywał , Nie lubie w polakach takiej zawisci jaką tutaj czytam. A pan Robert jest człowiekiem skromnym i jesli ktoś uwaznie słucha (zanim coś powie) to zwrócił uwage ze u Wojewódzkiego powiedział iż " chciałby w zyciu zrobić coś dla ludzi (np ze wsi) gdyż on tez wielokrotnie szanse otrzymał w zyciu, i jak bedzie mógł to bedzie uczył dzieci śpiewu" - także moglibyscie zmienic swoje polskie mentalne zalewanie sie żółcią . Jeszcze raz Pozdrawiam .

TomaszMalah

I ja zgadzam się z Tobą. Szkoda patrzeć na takie wypowiedzi... szczególnie, że niegdyś był genialnym aktorem teatralnym. Nie grał by w takim razie głównej roli w Metrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones