Robert Makłowicz

6,2
77 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Makłowicz

Pan Robert Makłowicz jest z pewnością tą osobą, przy której czas spędzony przed telewizorem uważam za mile spędzony. Po pierwsze z jego programów można naprawdę się czegoś nauczyć gdyż nie odbiegają od tematu związanego z gastronomią. Wiadomo, że jeżeli oglądam program o sztuce kulinarnej to wolałbym aby przekaz ten był bardziej bezpośredni aniżeli miałby ukazywać mi jego kulisy. Nie chodzi mi tutaj o to, że np.: panu Robertowi upadła solniczka i on zaklął bo to normalne w każdym zawodzie, że jeżeli coś nie wyjdzie to się denerwuję. Chodzi mnie o to, że te nowe programy gastronomiczne na siłę stawiają na show, w którym liczy się sprzedaż a tym samym promowanie uczestnika (tym, że on płacze w programie czy tym, że kładzie się większy nacisk na wystrój lokalu), dopiero na trzecim planie jest sama gastronomia. Pan Robert w swoim programie pokazuje piękno gotowania, jego kulisy (prawdziwe nie grane ) a tym samym jego skromna osoba usuwa się daleko w cień. To czyni go między innymi mistrzem, któremu "kucharka celebrytka " Magda Gessler oraz kolejny "Polak" Michel Moran mogą pomóc...na zmywaku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones