Robert Więckiewicz

8,2
82 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Beznadziejny aktor.

użytkownik usunięty

Gdzie mu do Gajosa albo Wilhelmiego
Raczej poziom Lindy, Pazury, Mroczkow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
brk91

Debilu mozesz synku mowic to swojego tatusia. Moze ci glowy od dupy nie ukreci.

Wybacz, ale umieszczenie Lindy i Pazury razem z Mroczkami to chyba jakieś nieporozumienie. Zarówno Linda, Pazura a także Więckiewicz znani są z wielu dobrych filmów, a Mroczki to beztalencia jednego serialu, którzy robią wszystko, aby wokół nich dużo się działo i panoszą się tak jakby ich poziom aktorski był wyższy niż DeNiro czy Pacino

Mariuszr562

gość chyba sobie jakieś jaja chciał zrobić, albo jakąś niby zażartą dyskusję poruszyć. dla mnie temat do kasacji.

użytkownik usunięty
Mariuszr562

Nie widzialem zadnego z tych panow (Linda, Pazura, Wieckiewicz) w zadnym dobrym filmie. Za to widzialem wiele dobrych filmow panow DeNiro i Pacino. Tylko, ze ci ludzie wystepuja w zupelnie roznych konkurencjach. Porownujemy w ten sposob teatrzyk gimnazjalistow z prawdziwa gra aktorska.

Nie nauczyli w szkole czytać ze zrozumieniem ?? Ja nie napisałem, że Linda, Pazura czy Więckiewicz mają poziom aktorski porównywalny Z Pacino, tylko, że Mroczkom daleko do "gimnazjalistów takich jak Linda, a panoszą się jak mistrzowie typu Pacino. No chyba już prościej się nie da :( P.S. Ja widziałem kilka w miarę dobrych filmów z Lindą, Pazurą czy Więckiewiczem, a czy ty widziałeś chociaż jeden dobry film z Mroczkami ??

użytkownik usunięty
Mariuszr562

Gdzie z tym "ty". Kumpla szukasz. Ogladaj Linde. Czytaj ze zrozumieniem i trzymaj dystans.

Ja mam kumpli na dużo wyższym poziomie, a jak rozmawiam z wieśniakiem, który pewnie nawet podstawówki nie skończył to z reguły zwracam się do niego na TY, lepiej wtedy czai co się do niego mówi :) Domniemam, że skoro domagasz się, aby Cię tytułowano per Pan, to pewnie jesteś jakimś zgorzkniałym dziadkiem oglądającym telewizję Trwam i uważającym, że tylko ojciec dyrektor zasługuje w Polsce na to, aby określać go mianem mistrza pokroju Pacino. W końcu występy ojca to przecież przedstawienie teatralne najwyższej światowej klasy :)
P.S. to jest ostatni mój post w tym temacie. Ile można w końcu z idiotą dyskutować. I tak nie wygrasz, a po co zniżać się do jego poziomu :(

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mariuszr562

A to jakieś igrzyska? :D

"Nie widzialem zadnego z tych panow (Linda, Pazura, Wieckiewicz) w zadnym dobrym filmie."To najlepszy żart jaki tu przeczytałem w ciągu ostatniego roku...

użytkownik usunięty
Znawca kina

No to slabo cos z tymi zartami.

Znawca kina

Też mi się spodobal
Żartowniś z tego użytkownika

Znawca kina

To polecam nadrobić Lindę."Przypadek", "Kobieta samotna","Jancio Wodnik".Pewnie pierwszy raz słyszysz te tytuły.

irish23_faurepavane

zle podpiales wypowiedz.znawca wysmiala jakiegos bambra wyzej.

To sobie obejrzyj "Wszystko będzie dobrze", wtedy pogadamy czy Robert Więckiewicz jest dobrym czy złym aktorem.

Navigarenecesseest

Święte słowa. Bardzo rzadko oglądam telewizję, ale kiedy leciał ostatnio, to nie mogłem oderwać się od ekranu. Naprawdę świetnie zagrał swoją rolę :)

użytkownik usunięty
Mariuszr562

Glupis debilu.

obrazajac kogos w taki sposob obnizasz poziom dyskusji i tym samym twoje opinie staja sie malo wiarygodne... to tak na przyszlosc. Jak chcesz kogos obrazac to idz na ulice, stan twarz w twarz i wtedy pokazesz swoja wartosc. To jest forum filmowe a nie forum polityczne

użytkownik usunięty

wyluzujcie, to pewnie jakas prowokacja... "mroczki" ja pier.. :p

poziom Lindy, Pazury, Mroczkow...................... zostan tam gdzie jestes, karetka juz po ciebie jedzie.

Grisza30

w kolysnace zajebisty, w vinci slabo

Ivan180

Umieszczanie w jednym rzędzie Pazury, Lindy i Mroczków to nieporozumienie. Przecież Mroczkowie to "gwiazdeczki" jednego serialu, bez aktorskiego wykształcenia. Więc co tu porównywać... Nie ma też sensu porównywać Więckiewicza i Gajosa, bo przede wszystkim Więckiewicz jest młodszy, więc sporo jeszcze przed nim. Ale nie da się ukryć, że jednym z lepszych polskich aktorów i w wielu dobrych filmach zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones