Robert Więckiewicz

8,2
82 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Chodzi mi o to, że tak jak była moda na Karolaka i Adamczyka to teraz jest na niego.
Same główne role w filmach takich jak " W ciemności" gdzie zagrał Leopolda Soche w
"Ambassada" gdzie zagrał Hitlera i teraz w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei " gdzie zagrał
Wałęsę.

Robaczek_12

jest dobrym aktorem, i cieszę się że gra dużo bo to świetny aktor, nie to co Karolak, Szyc.

kinomanka_13

Ale co za dużo to niezdrowo ;)
Niedługo może właśnie się taki stać, taki jak Szyc i Karolak i zacząć występować w Polskich, kiczowatych komedyjkach.

Robaczek_12

ale głupoty gadasz:) o wartości aktora świadczy między innymi to, jakie role wybiera. jest różnica między nim a wspomnianym Karolakiem. i tutaj nie chodzi o częstotliwość bywania na ekranach, bo w wypadku dobrego aktora im go więcej, tym lepiej - ale właśnie o dobór ról i jakość ich odegrania. a pod tym względem u Roberta wszystko jest bez zarzutu i liczę, że zobaczymy go jeszcze w wielu wspaniałych filmach, a jego dobra passa będzie trwała jak najdłużej!

savonn

No,no tylko, że po kilku dobrych rolach może wylądować w kiczowatych komedyjkach np Adamczyk do 2006 roku też grał w dość dobrych filmach, po filmie "Testosteron" zaczęła się fala komedii ;)

Robaczek_12

jeśli wyląduje (w co wątpię), to nie będzie to konsekwencją jego bogatego doświadczenia filmowego, tylko po prostu złych wyborów. Nie dopisujmy wszystkiemu zbędnej ideologii:) A o ile co do Karolaka i Szyca się zgadzam (ten drugi otwarcie mówił, że bierze wszystko, żeby zarobić na resztę życia), to Adamczyk nie ma chyba na koncie aż tak wielu złych ról... Grał w Czasie honoru, teraz w Przepisie na życie - ale moim zdaniem to niezłe kreacje, nie ma co się czepiać. Inna sprawa, że ja nie śledzę jego twórczości jakoś zażarcie, więc mogła mnie ominąć co bardziej kompromitująca rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones